PlayStation Plus Premium maksās 120 EUR gadā

PlayStation Plus Latvija

Vairāk kā 700 spēļu. Iespēja spēli par brīvu iemēģināt pirms pirkšanas. Straumēt vai lejupielādēt. Dažādas atlaides. PS3, PS2, PS1 un PSP spēles. To visu izlaidīs jūnija mēnesī ekskluzīvi PlayStation Plus Premium abonētājiem…

Ir vēl divi citi piedāvājumi. Lētākais ir PlayStation Plus Essantial par 60 EUR gadā (mēnesī 9 EUR). Tā piedāvās divas bezmaksas spēles katru mēnesi. Ekskluzīvas akcijas. Glabāt spēles datus mākonī. Iespēju spēlēt videospēles internetā.

Taču vidējam PlayStation Plus Extra cena ir 100 EUR gadā (14 EUR mēnesī) – pieeja ap 400 PS4 un PS5 spēlēm gan lielām, gan mazām. Tās varēs lejupielādēt, ne tikai straumēt.

Sony savā blogā norāda, ka PlayStation Now vairs nebūs kā atsevišķs serviss, bet gan, sākot ar jūniju, apvienots ar PlayStation Plus kā viens veselums. Un to, ka spēļu bibliotēku regulāri atjaunos ar jaunām videospēlēm.


Atbalsti “Konsoles” caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

9 thoughts on “PlayStation Plus Premium maksās 120 EUR gadā”

 1. Labi būtu, ja pēdējo gadu ekskluzīvus, piem., “The Last of us 2” varētu kaut kā spēlēt uz PC vai telefonā, bet šaubos, ka būs TIK super.

  1. Viss ir iespējams, ņemot vērā, ka Sony vairākas PlayStation ekskluzīvas spēles ir izdevušas uz PC. Turklāt dažas ar Premium abonamentu varēs straumēt arī uz datoriem.

   Pats PlayStation boss atzīmē, ka dzīvojam laikā, kur lietas strauji mainās. Zemāk linkā viņš arīdzan skaidro, kādēļ jaunākās videospēles nebūs pieejamas servisā jau pirmajā dienā kā tas ir ar Xbox Game Pass.

   https://www.gamesindustry.biz/articles/2022-03-28-playstations-jim-ryan-our-games-could-suffer-if-we-put-them-straight-into-ps-plus

 2. Čīkstuļiem tagad ir ko pačīkstēt, varētu padomat, ka kāds to spiestu pirkt!!! Var sēdēt uz parastā plusa un nebūs stress, bet es gan domāju, ka Sony šis ir labs gājiens pret Xkastes game pass.
  Un gadā 120Eur, tā absalūti nav ta kritiskā cena, ja vini piedāvā lielu spēļu bibliotēku.
  Nopīpējat un alko tā pat vairāk iztērējat! 🙂

 3. Es pagaidām nesaprotu, uz kurām valstīm attiecinās cenas eiro valūtā, ja PS Store vispār ir ierobežotās valstīs. Piem. , lielākā daļa LV lietotāju taču ir izveidojuši UK, US vai Krievijas kontus(kurus, kā skatos dzēsīs?). Sanāk, ka UK kontiem saglabāsies poundi. kaut esam citā valstī?

 4. Ko dzēsīs, kaut ko esi sajaucis!
  Vienalga kurā valstī atrodies, katrai storei ir sava valūta, neatkarīgi no tā, kur pasaules nostūrī esi ar konkrēto acc.
  Piemeram, ja acc ir ar eur, bet kontu lieto japana, tad jebkurā gadijumā acc paliek ar eur. Tas tā vienmer ir bijis, jau no pasiem pirmsākumiem.
  Cik zinu, tad viens izņēmums ir bijis ar Xbox un Ru stori, viņiem no rubļiem tika pārtaisīts uz eur, neskatoties uz to, ka Xbox oficiāli bija krievijā.
  Ar Ps stori, ar laiku būs tas pats, nebūs rubļi, bet būs eur.

  1. Es lasīju Punktid veikala reklāmā, ja nemaldos, ka turpmāk RU kontu īpašniekiem sakarā ar karu būs problemātiski iepirkties PS veikalā.
   Es atbalstu PS Plus sistēmas modernizāciju, ja ekskluzīvus var strīmot uz PC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *