EA ķeras klāt nākamajai Battlefield spēlei

Battlefield 2042 Latvija

Battlefield 2042 kopumā saņem negatīvu un kritisku reakciju. Sākot ar spēles gļukiem, milzīgām kartēm, speciālistu klasēm un beidzot ar suņu robotu, kas iestrēgst solā. DICE un EA šķietami klausa uz vārda katru fanu, lai spēli uzlabotu, taču situācija ir tik saspringta, ka spēles veidotāji cer izdot jauno Battlefield jau nākamgad…

Balstoties uz videospēļu nopludinātāja Toma Hendersona, viņš stāsta, ka nākamais Battlefield atrodas agrīnā izstrādes stadijā. Kompānija ar Battlefield 2042 ir mācījušies no kļūdām.

Baumo, ka jaunā Battlefield sērija neatgriezīsies pie pagātnes notikumiem, bet būs arī saistīta ar nākotni kā Battlefield 2042. Relīze plānota 2023. gadā.

Battlefield 2042 pārdošanas apjomi liek vilties EA, ka kompānija nav gatava publiski atklāt, cik daudz eksemplāru videospēle ir pārdevusi. Tāpat spēlētāju skaits ir krietni sarucis, ka uz Steam platformas Battlefield 5 (2018. gada spēle) tiek vairāk spēlēts nekā nesen iznākušo Battlefield 2042.

Lai arī situācija ar Battlefield 2042 DICE un EA kompānijai ir spriedzes pilna, viņi netaisās mest plinti krūmos, jo pie papildus satura un jaunā sezona strādā prasmīga komanda. Ap vasaru spēlētāji var sagaidīt jaunus režīmus, ieročus, transportlīdzekļus, vietas un citas lietas.

EA izpilddirektors Endrjū Vilsons tic, ka DICE spēs Battlefield 2042 parādīt citā gaismā un uzlabot situāciju kā tas bija ar Battlefield 4. “DICE ir studija, kas to ir izdarījuši vairākas reizes. Atgriezties atpakaļ, pārveidot spēles kodolu un piesaistīt spēlētājus. Viņiem tas labi padodas,” atzīmē E. Vilsons.

Man pašam Battlefield 2042 gāja ļoti labi pie sirds, ka videospēli apskatā novērtēju uz 9 ballēm, izceļot lieliskās kartes un ievērojamās apšaudes.


Atbalsti Konsoles caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “EA ķeras klāt nākamajai Battlefield spēlei”

  1. Atceries ko rakstīju par BF2042? Ka tā būs izgāšanās un ka spēle būs mirusi drīz. Nu vai tad tā nav????
    Ar jauno spēli būs tieši tas pats…kamer EA un Dice domās kā vairāk apkrāpt spēlētājus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *