GTA+ uz sava āķa ķer latviešu geimerus?

Latviešu geimeri GTA Online

“Rockstar Games varēja neveidot GTA+, bet nu tas ir mārketings, tas ir bizness, katrs dara un prātuļo kā grib,” stāsta latviešu geimeris un “Latvju Bandas” loceklis Toms…

GTA+ abonements par 6 EUR mēnesī ir rosījis karstu diskusiju par to, kurā virzienā GTA Online dodas un kāda būs franšīzes nākotne. Tas ir serviss, kas spēlētājam sniedz bonusā pusmiljonu virtuālos dolārus, speciālus uzlabojumus mašīnām, vairāk naudas un reputācijas punktus, un daudz ko citu.

Janai GTA Online ir mīļākā spēle. Viņa pārstāv “Latvju Banda” komandu un ir pieveikusi vienu no grūtākajiem izaicinājumiem Criminal Mastermind Challange, taču pēc GTA+ nesaskata vajadzības. “Man tas nebūtu aktuāli. Spēlē viss ir sapirkts. Nauda gana daudz.”

The Cayo Perico Heist laupīšanas misijās Jana kopā ar savu crew sapelnījusi kaudzēm skanošās monētas. Patlaban kontā ir 54 miljonu dolāru. Tik daudz, ka naudas nav kur likt. “Ļoti prasās jaunas misijas, mašīnas, lidmašīnas un citus transportlīdzekļus, lai varētu savu naudu patērēt.”

Arī “Latvju Bandas” līderim Gunāram nav vēlmes pēc GTA+, jo sasniegtais līmenis ir pietiekams, lai atļautos lietas. “Sākumā spēlē gāja smagi un diezgan grūti, lai nopirktu jaunāko mašīnu, bet beigās sakrāju daudz naudas no motokluba biznesa, kuru attīstīju un pilnveidoju.”

Toms, kam spēles bankā glabājas 100 miljoni uzskata, ka, ja spēlētājs māk spēlēt GTA Online, viņš zinās, kā nopelnīt tos 500 tūkstošus, ko piedāvā GTA+. Piedevām viņš pašreiz nesaskata jēgu no tās: “Neplānoju abonēt, jo šobrīd ir zudusi interese. Kamēr nepievienojas mani crew biedri uz PS5, tikmēr no tā GTA+ es neredzu jēgu.”

“GTA+ ir vairāk domāts jaunpienācējiem, kuri vēlas dabūt ātri un daudz uzreiz,” stāsta geimeris Kristaps. “Pats tajā neieguldīšu naudu, jo, ja cītīgi spēlē GTA Online, to visu var sasniegt arī bez maksas.”

Jānis savulaik ļoti spēlēja GTA V, kuru “mīl uz nebēdu”. Bet GTA Online atmeta ar roku, jo spēle kļuva vienveidīga, kur jāveic viena un tā pati darbība vai misija, lai pelnītu naudu. Tas viņu atturēja tālāk spēlēt un neplāno atgriezties, kā arī izmantot GTA+. “Nevēlos maksāt īstu naudu par virtuālajām banknotēm ar nelielām priekšrocībām videospēlē.”

Dažiem latviešu spēlētājiem zūd interese par GTA Online, jo spēle kļūst vienveidīga, nevar spēlēt kopā ar draugiem no citām platformām, jo nav cross-play, trūkst jaunā satura. Taču visi gaida GTA 6.

Jana vēlas ko jaunu. Toms cer uz lielāku personalizēšanas iespējām, kur var padziļināti mainīt izskatu savam varonim. Kristaps novērtētu iespēju, ja spēlētājs varētu apmeklēt vairākas publiskās vietas kā muzejus, valdības ēkas un citas. Gunārs izceļ detalizāciju Red Dead Redemption II, kuru stilistika var būt iepīta nākamajā Grand Theft Auto.


Atbalsti “Konsoles” caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “GTA+ uz sava āķa ķer latviešu geimerus?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *