Cyberpunk 2077 pirmais lielais spēles papildinājums (DLC) nav par brīvu

Kiberpanks 2077 papildinājums DLC

CD Projekt Red prezidents Ādams Kičiņskis sanāksmē saka, ka “mēs esam uzticīgi Cyberpunk franšīzei, tādēļ esam apņēmības pilni to attīstīt tālāk.”

Gaidītais papildinājums piedāvās jaunu stāstu, kuru plāno izdot 2023. gadā. Vairāk informācijas par to sagaidīsim vēlāk šogad.

Spēles uzņēmums plāno izlaist vairākus DLC par maksu, tai skaitā pirmo. Nākotnē daži papildinājumi būs arī par velti.

Pēc dažiem mēnešiem Cyberpunk 2077 izdos jaunāko atjauninājumu 1.6, kas uzlabos un pilnveidos videospēli.

Līdz šim videospēle ir pārdota 18 miljonu eksemplāros, kamēr The Witcher 3 40 miljonos. Kompānija nesen atklāja, ka strādā pie Witcher 4 un uz tās izmantos Unreal Engine 5 spēles dzinēju.

Cyberpunk 2077 ir piedzīvojis elli un indiju. 2020. gadā, 10. decembrī CD Projekt Red kompānija izdeva salauztu spēli, kas sadusmināja fanus un hakeri nozaga svarīgus datus. Taču pēc vairākiem ielāpiem, spēles tehniskais stāvoklis ir uzlabojies, un CD Projekt Red ir gatavi ķerties klāt plānotajiem DLC un citiem spēles papildinājumiem.


Atbalsti “Konsoles” caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Cyberpunk 2077 pirmais lielais spēles papildinājums (DLC) nav par brīvu”

  1. Es personīgi esmu spēlējis tikai stundu Cyberpunk 2077 next-gen versiju uz PS5 “Uzmetam aci” https://www.youtube.com/watch?v=wm4qaQ4DJ5E&t=378s

    Taču drīz atgriezīšos, jo beidzot piebeidzu Horizon Forbidden West (apskats procesā). Man kiberpanka spēle pārsteidza un patika. Grafika un šaušanas mehānika ir tīri okay. Vienīgi mākslīgais intelekts policistiem ir savāds.

    Jebkurā gadījumā šo DLC gaidu ar interesi. To bija plānots izlaist šogad, bet pārcēla, visticamākais iemesls – daudzi fani liek lielas cerības un CD Projekt Red nevēlas uzkāpt uz tā paša grābekļa otrreiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *