Reperis Dr. Dre uzskata, ka GTA V “ir priekš bērniem”

Reperis Dr. Dre

Dienā, kad Rockstar Games uzrunāja slaveno reperi Dr. Dre, viņam nav bijis intereses sadarboties un radīt mūziku vai ko citu GTA Online, jo “neveido lietas priekš bērniem”…

Mūzikas producents DJ Pooh norāda, ka Dr. Dre nav bijis nojausma, kas vispār ir Grand Theft Auto. Piedevām tā ir viņa daba, lielākoties teikt “nē”.

“Pats Dr. Dre nav geimeris. Viņš vienkārši nespēlē videospēles. Nav tā, ka viņam tās nepatīk, viņš vienkārši tās nespēlē,” stāsta DJ Pooh BET intervijā.

Pats DJ Pooh ir liels videospēļu cienītājs, tādēļ viņš paķēra savu PlayStation un devās ciemos pie Dr. Dre uz viņa savrupmāju. Pieslēdza konsoli pie televizora un palaida GTA V.

DJ Pooh atklāj, ka “viņš bija pārsteigumā pilns. Viņš nezināja, ka šādas lietas ir iespējamas. Viņš teica “šis mē*ls ir vienreizējs”.” Dr. Dre redzēja, kā DJ Pooh brauc ar mašīnu, kā tā kustās un lēkā, kā notiek apšaudes un kā var spēlēt kopā ar draugiem.

Tā rezultātā reperim mainījās uzskats, ka tā nav vienkārša bērnu rotaļlieta. Tā ir videospēle ar lieliskiem skaņdarbiem, veiksmīgiem panākumiem un pārdevusi vairāk kā 160 miljonus eksemplārus. Tas pārliecināja Dr. Dre un viņš piekrita dalībai, lai izveidotu GTA Online The Contract.

The Contract papildinājums iznāca pagājušogad decembrī. Spēlētājam ir jānopērk speciāls apartaments Dynasty8 Exclusive lapā par 2 miljoniem spēles virtuālo dolāru. Tas dos pieeju piedzīvot jaunu stāstu, misijas, ekskluzīvu Dr. Dre mūziku tikai priekš GTA V un citus labumus.

Savulaik GTA V uz PS3 novērtēju uz 10 ballēm, atzīstot to kā meistardarbu. Pēc sešiem gadiem atgriezos atpakaļ, un GTA V spēlēju uz PS5. Dalījos arī ar saviem pirmajiem iespaidiem –  GTA V vecumu nepazīst.


Atbalsti “Konsoles” caur Patreon 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Reperis Dr. Dre uzskata, ka GTA V “ir priekš bērniem””

    1. Tiesa, kas tiesa, bet ne vienmēr nauda nosaka visu. Iespējams, Dr. Dre piekrita naudas dēļ, bet varbūt tiešām GTA V spēles potenciāls pārliecināja. Microsoft grib pirkt Discord par 12 miljardiem dolāru, bet nepārdevās un palika neatkarīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *