Pie jaunā Call of Duty strādā 11 spēļu studijas

Call of Duty: Modern Warfare 2 rebūts

Activision geimeriem atklāj Call of Duty: Modern Warfare 2 rebūtu, kuru plāno izdot šogad. Pie jaunā Call of Duty darbojas ievērojams skaits cilvēku, un videospēļu informācijas nopludinātājs Toms Hendersons redzējis to darbībā, sakot, ka “spēle agrīnā izstrādes stadijā izskatās ļoti solīdi”… 

Vienlaikus ar Modern Warfare 2, ir paredzēts izdot arī nākamo Warzone 2 versiju. Abas videospēles darbosies uz jauna spēles dzinēja, kas mainīs Call of Duty pieredzi. “Modern Warfare 2 un Warzone 2 ir vadījuši Infinity Ward. Warzone 2 būs svaigs Battle Royale, ar jaunu lokāciju un spēles režīmu,” piebilst Call of Duty tviteris.

Nākamajā Call of Duty sāgā stāsts turpinās Modern Warfare (2019) iesākto. Daži avoti vēsta, ka vēstījums būs par Amerikas karavīriem, kas cīnīsies ar Kolumbijas narkotiku karteli.

Pie jaunā Call of Duty projekta darbojas Infinity Ward, Treyarch, Sledgehammer, RavenToys for Bob, Demonware, High Moon Studious, Beenox un citi.

Modern Warfare 2, iespējams, būs pēdējais Call of Duty, kas iznāk “katru gadu”, jo 2023. gada plānotā videospēle ir pārcelta uz 2024. gadu. Pēc Microsoft darījuma ar Activision Blizzard par 70 miljardiem ASV dolāru, Call of Duty vēl iznāks uz PlayStation konsolēm. Taču, sākot ar 2024. gadu, Xbox bosom Filam Spenseram, ir visas tiesības to liegt un Call of Duty var kļūt ekskluzīvs tikai Xbox platformām.


Atbalsti “Konsoles” caur Patreon 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *