Gadiem gaidītais Skull & Bones pāragri nonāk cilvēku acīs 

Skulll and Bones pirātu kuģi

Ir pagājis labs laiks, kad pēdējo reizi dzirdēju par vienacainajiem pirātiem jeb Skull & Bones videospēli, ka vaicāju sev “kur šī spēle ir pazudusi?”. Sešus gadus Ubisoft pie tā strādā un piepeši Reddit forumā kāds publicē sešu minūšu garu video…

Video, kas publiski vairs nav pieejams, atklāja, ka spēļu izstrādātāji Ubisoft Singapore pastiprinātu uzmanību vērš kuģiem. Tie būs jāuzlabo un jābūvē ar speciāliem materiāliem, lai kuģis būtu jaudīgāks, stiprāks un vizuāli skaistāks.

Kā kapteinim, tev būs jārūpējas par saviem biedriem, jo uz klāja esošajiem pirātiem gribēsies ēst. Tādēļ uz kuģa jābūt savāktai pārtikai, ūdenim, munīcijai un citiem resursiem. Pretējā gadījumā pirāti var nostāties pret tevi un zaudēsi vadību pār kuģi un saviem vīriem.

Skull & Bones ir ietverta arī “infamy” (slavas) sistēma, kas noteiks tavu reputāciju. Jo lielāka cieņa, jo plašākas iespējas būvēt savu kuģi. Arīdzan pavērsīsies lielāki un bīstamāki uzdevumi, kurus veiksmīgi izpildot, nesīs lielākus augļus. Neveiksme – lielākas problēmas. Spēlētājs varēs laupīt, ceļot, meklēt dārgumus, piestāt un pārlekt citā kuģī. Būs iespēja spēlēt un kuģot kopā arī ar draugiem.

Ubisoft reaģēja uz šo noplūdušo video un apstiprināja, ka tas ir īsts. “Mēs varam apstiprināt, ka publicētais video ir neliela daļa no spēles. Pašlaik mēs to testējam un dažas detaļas ir nonākušas publiskā telpā. Video redzētajā bija parādīta spēle agrīnā izstrādes stadijā un neataino gala versiju. Mēs drīzumā paši sniegsim vairāk informācijas,” Ubisoft atbild medijam Polygon.

Spēles veidotāji arī to dara zināmu savā tviterī.

Skull & Bones pirmo reizi atklāja E3 2017. gadā. Videospēli bija plānots izdot 2019. gadā, taču pārcēla uz 2020. gadu. Pašlaik nav zināma oficiāla relīze, taču pastāv iespēja, ka spēle iznāks šī gada beigās.


Atbalsti “Konsoles” caur Patreon 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Gadiem gaidītais Skull & Bones pāragri nonāk cilvēku acīs ”

  1. Vienmēr ir licies interesanti vai šo informāciju nenopludina paši (šajā gadījumā Ubisoft) caur saviem cilvēkiem, jo tad būs lielāka intriga?

    1. Varbūt, bet pašlaik ir tā saucamā Insider programma, kur Ubisoft izvēlējušies izredzētos spēlētājus, kas var spēli testēt ātrāk.

      Domāju, ka kādi no tiem būs grēkojuši. Līdzīga bija ar Battlefield 2042, kur YouTube varēja atrast pāru pārēm noplūdušos video, pasakoties tam, ka spēlētāji spēli var iemēģināt agrāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *