Cilvēki sāk mazāk pirkt PlayStation 5

PS5 konsole

Sony pasaulē kopumā pārdod 19 miljonu PS5 konsoļu, 70 miljonu spēles (tai skaitā PS4), taču rezultāti salīdzinājumā ar pagājušo gadu ceturksni nav tik spīdoši…

Pagājušogad ļaudis no janvāra līdz aprīlim pirka un dabūju par vienu miljonu vairāk konsoļu nekā šogad. Kaut arī mikroshēmu trūkums rada problēmas ražošanā, Sony saskata iespējas nākamgad un cer līdz 2023. gada martam pārdot vēl 18 miljonus PS5 eksemplārus.

Kompānija atzīmē, ka patērētāju apetīta ir liela, taču sarežģījumi ir tās apmierināt un saražot pietiekami daudz aparatūru. Mikroshēmu trūkuma dēļ PS5 ir grūtības cīkstēties ar PS4 uzstādītajiem pārdošanas apjomiem.

Tā rezultātā vēl joprojām būs sarežģīti iegādāties PlayStation, Xbox, Nintendo un citas konsoles. Un Nintendo prezidents Shuntaro Furukawa “The Wall Street Journal” stāstīja:”Šobrīd neredzam skaidru bildi, kad problēmas ar mikroshēmām beigsies.”

Tikmēr Nintendo Switch līdz šim pārdota 107 miljonu vienībās. Bet Xbox vēl nav paziņojis savus tirdzniecības skaitļus.


Atbalsti Konsoles caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Cilvēki sāk mazāk pirkt PlayStation 5”

  1. Es arii beidzot iegaadaajos savu next-gen konsoli(ja vien Xbox Series S par taadu var saukt) un speeleeju apgreidotu GTA Trilogy,Rugby 22 un gaidu NASCAR 21 : Ignition next gen upgrade un briinos kur es biju agraak jo atshkjiriiba ir milziiga pat speeleejot uz 2013.gada 720p LG televizora.

    1. Apsveicu, NASCAR! 💪 Tagad būs daudz labu spēļu ko spēlēt, it sevišķi, Xbox Series X|S ekskluzīvās.

      1. Tu zini, es paņēmu Xbox Series S tikai “Red dead redemption 2” dēļ. Tik aizraujoši tie ekskluzīvi neizskatās. Game pass izskatās diezgan labi, dažas interesantas, spēlējamas spēles tur ir. Vēl varbūt Dying Light 2. Neko nenožēloju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *