Manas domas: “Avatar: The Way of Water” filmas treileris izrauj vārdus no mutes

Avatars 2

Filmas un videospēļu treileri iznāk ik dienu un es par tām aizmirstu jau pēc minūtes. Taču “Avatara” otrā daļa tīzeris ir tik spēcīgs, kas neatstāj vienaldzīgu. Tā rada ilūziju, ka šogad 16. decembrī kinoteātros filma ienāks ar 13 gadu skaļu blīkšķi…

Jau pirmajās sekundēs jaunā “Avatar” sērija paņem un iemet citā pasaulē. Es brīdi aizmirstu, ka sēžu mājās un skatos to caur datoru, jo uzrunājošā mūzika pielipina mani pie ekrāna. Melodija atgādina filmas “Pludmale” vienreizējo atmosfēru, kurā aktieris Leanardo Di Kaprio ar savām acīm ierauga paradīzi zemes virsū.

Ziņkārība raisa arī filmas kinematogrāfija, kas jau Avatars 2009. gadā bija liels sasniegums, taču šeit var manīt, kā tehnoloģijas ir attīstījušās. Sāku sapņot, vai kādu dienu videospēles spēs izskatīties tik dzīvīgi. Filmas komanda Lightstorm Etertainment plānoja otro sāgu izdot jau 2014. gadā, bet nācās gaidīt ilgāk, lai rastos tehnika, kas spētu dabiski atveidot zemūdens pasauli.

Un tas ir noticis. Patlaban filma rāda tikai tīzeri (mājienu), nevis pilnu filmas treileri. Tādēļ ceru, ka iespaidīgums vēl ir priekšā, nevis nākamie reklāmas rullīši izskatīsies maķenīt neglītāk. Bet man nerodas šaubas, jo režisors Džeimss Kamerons, kas ir sava veida ģēnijs, radījis filmas kā “Titāniks”, “Terminators”, “Svešie”, “Patiesie meli” pirmo “Avatars” un citus iespaidīgus gabalus nevar ar “Avatar: The Way of Water” nošaut greizi.

Jāņem vērā, ka “Avatar” ir visu laiku ienesīgākā filma – 2,8 miljardi ASV dolāru, pārspējot “Titāniks”.  Visu laiku dārgākā filma, kuru izmaksas ir ap 300 miljoniem ASV dolāru. Un pirmā filma, kuri ienākumi pārsniedza 2 miljardus ASV dolāru.

Tādēļ viņš pats sev ir uzstādījis augstu barjeru, kuru pārkāpt nebūs viegli. Pēc redzētā tīzera, esmu ļoti ieinteresēts un kā vienmēr “sadomāju sazin ko”. Tā notiek, kad ieraugu vienu no iespaidīgājiem treileriem, ko manas acis redzējušas.


Atbalsti Konsoles caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *