Oskars reaģē: Ir tikai viena videospēle, ko izmisīgi gaidu 2022. gadā

The Callisto Protocol šausmu spēle

“Koooooooo?” Tā es skatījos State of Play un redzētajam nespēju noticēt. Joprojām neticu, ka spēles veidotāji Striking Distance Studious tiešām mums rokās dos spēli, ko viņi rādīja The Callisto Protocol treilerī…

Pirmām kārtām, vīrietis, kas redzams bildē izskatās pēc īsta cilvēka. Kad skatījos video 1:02 minūtēs, pie sevis teicu: “Kādēļ jājauc spēle ar īstiem indivīdiem un filmas ainām?” Tad vēlāk video sāku ko apjēgt “pag, pag, tomēr izskatās pēc spēles un te nevienā brīdī nebija reāls aktieris”. Un, kad redzēju ainu 1:11 minūtēs, es biju šokā. Nevienā spēlē neesmu redzējis tik reālistiku radību.

Tā noteikti ir cilvēku mānīšana, tādēļ satraukts aiz neizpratnes patinu video uz pašu sākumu, meklējot pavedienus kā detektīvs. Esmu pārliecināts, ka video ir in-engine, kuru fragmenti ņemti no spēles dzinēja, nevis tieši no videospēles. Bet nekā, rādīts “Mix of gameplay and in-game cinematics”.

Rakstītais ļauj noprast, ka video ir ņemts no pašas spēles gan process, gan īsfilmiņas. Parakņājoties dziļāk atklāju, ka The Callisto Protocol izmanto Unreal Engine 5 spēles dzinēju.

Vadoties pēc savas pieredzes, saprotu, ka tas ir mārketings un pastāv iespēja, ka redzētais tik labi neizskatīsies, jo spēļu uzņēmumiem labpatīkas pārspīlēt ar treileriem, lai mēs “juktu prātā”. Ah… joprojām atceros pasakaino Killzone 2 treileri 2005. gadā, kas bija geimera sapnis.

Iespējams šis sapnis var vēl piepildīties. Dziļi manā sirdī cerība vienmēr mājo. Bet lai cik būtu skeptisks, es ceru un vēlos tieši šādu spēli redzēt uz savas konsoles. Un ja Callisto Protocol komanda to spēs paveikt, es būšu pārsteigts – pamatīgi.

Spēle atgādina Dead Space. Un nav brīnums, jo pie šī projekta darbojas viens no Dead Space radītājiem Glens Šofīlds.

Beidzot pēc ilgiem laikiem ir videospēle, ko tiešām gaidu (esmu gatavs vilties, ja gaidas nepiepildīsies). The Callisto Protocol dienas gaismu piedzīvos šogad 2. decembrī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One un PC.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame.lv

Atbalsti Konsoles Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *