Manas domas: Vai Resident Evil 4 Remake ir gaidīšanas vērts?

Resident Evil 4 rimeiks Latvija

Resident Evil 3 Remake man ne sevišķi gāja pie sirds, jo ieroči un munīcija bija pāru pārēm un jāšaudās kā Holivudas filmās. Vienvārdsakot, nepatika. Un, ja šo stilu turpinās arī Resident Evil 4 rimeikā, tad būs bēdīgi… 

Ja mēs atskatāmies uz Resident Evil 2 Remake, lūk, tā ir laba izdzīvošanas spēle. Katram ierocim un atrastajai lodei ir nozīme. Vairākas reizes bija gadījumi, ka man reāli trūkst lietas ar ko pievarēt zombijus. Resursu trūkums un bezspēcība rada izdzīvošanas sajūtu, un Resident Evil 2 tas viss ir. Turpretī trešajā daļā spēles veidotāji par to smīkņāja, jo gājām karot kā filmā “Komando”.

Tādēļ, es ļoti ceru, ka spēles radītāji Capcom šo izdzīvošanas latiņu darīs vēl spēcīgāku Resident Evil 4. Eksperimentēt nav slikti, bet galvenais neaizmirst par ko īsti Resident Evil franšīze ir – bailes un izdzīvošana.

Spēles oficiālajā mājas lapā ir minēts, ka Resident Evil 4 rimeiks ir “pārtaisīta šausmu izdzīvošanas spēle priekš 2023. gada”. Tiks paņemta oriģinālās spēles (2005. gada) sirds un dvēsele, bet piedāvās vēl modernāku procesu un uzlabotu stāstu ar detalizētu grafiku.

Kvēlākie fani noteikti gaida šo šedevru, jo citiem ceturtā Resident Evil daļa ir mīļākā sērijā. Citiem nepatīk, ka spēles tiek rimeikotas, jo tās dažkārt stipri atšķiras no oriģinālās versijas. Manā skatījumā, ja Resident Evil 4 būs par izdzīvošanu tiešā nozīmē kā Resident Evil 2 un vēl labāks, bailīgāks, izmisīgāks, tad tas ir gaidīšanas vērts.

Atzīšu, ka man Resident Evil 4 Remake video neradīja nekādas emocijas. Es to negaidu kā iespaidīgo The Callisto Protocol šausmu gabalu Dead Space kurpēs. Tā rezultātā es Resident Evil 4 rimeikam neskaitu dienas, kad to varēšu spēlēt, bet neesmu arī pilnībā pagriezis tai muguru, par spīti, Resident Evil 3 rūgtajai pēcgaršai.

Resident Evil 4 rimeiks iznāks 2023. gadā, 24. martā uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame.lv

Atbalsti Konsoles Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *