Spēlētāji Starfield varēs apceļot vairāk kā 1000 planētas

Starfield spēle

Xbox & Bethesda Games Showcase pasākumā demonstrēja 15 minūšu garu Starfield video. Spēlē varēsim būvēt savu kosmoskuģi, karot visumā, veidot bāzes, radīt savu unikālo varoni un daudzas citas lietas…

Starfield spēles direktors Tods Hovards atzīmē, ka ikvienu planētu var detalizēti izpētīt. Tajā var brīvi pārvietoties un meklēt noslēpumus. Kopumā ir vairāk kā 1000 planētas un simtiem līdzīgas Saules sistēmas.

To visu varēs apmeklēt ar savu kosmosa kuģi, kuram varēs mainīt izskatu, izkārtojumu, iekārtas un citas detaļas. T. Hods par kosmosa kuģa būvniecība saka, ka “tas ir vienreizējs un mēs to mīlam”.

Ceļojot pa planētām, spēlētājs piedzīvos arī stāstu, kur uzdevums ir atrast īpašus artefaktus. Spēles pasaulē varēsim satikt dažādus cilvēkus, pirātus, citplanētiešus un citus iemītniekus. Taču daži no tiem nebūs draudzīgi, tādēļ būs jāvāc resursi, lai izdzīvotu un ieročus padarītu labākus pret bīstamiem pretiniekiem.

Bethesda jauno videospēli izdos ekskluzīvi uz Xbox Series X|S un datoriem 2023. gadā.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame.lv

Atbalsti Konsoles Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *