Uzmetam aci: Battlefield 2042 pirmā sezona Zero Hour – “rūsa ir kārtīgi notīrīta”

Battlefield 2042 pirmā sezona Zero Hour

Vizuāli jaunā lokācija Exposure ir skaista, plaša un liela. Spēlēju Conquest, un tas ir labākais veids, kā šo vietu var izbaudīt, jo pēc “Uzmetam aci” mēģināju Breakthrough, kur tagad var spēlēt tikai 64 spēlētāji, bet puse kartes netiek izmantotas…

Tas noteikti tādēļ, ka DICE ar Breakthrough vairāk koncentrē uzmanību lokācijas karstākajos punktos, lai spēlētājiem nebūtu lieki jāskraida. Tiklīdz sākas spēle, pēc sekundes uzreiz haoss. Pirms šīs sezonas, tā nebija. Bija jāpaskrien kāds laiciņš, lai redzētu pretiniekus. Tas deva foršu sajūtu, jo ir moments, ka redzu desmitiem savējos skrienam pretī ienaidnieka pūlim, bet tagad šis notikums ir izņemts.

Pēdējo reizi, kad spēlēju Battlefield 2042 bija novērojami daži gļuki, kas man problēmas nesagādāja. Tagad var just, ka spēle ir labāk noslīpēta. Mainītas animācijas un process šķietami kļuvis vēl gludāks. Kad beidzas spēle, tā ātri nepārraujas, bet plūstoši noslēdzas. Kad pasaku karavīram “Paldies” – parādu īkšķi uz augšu žestu, kas agrāk nebija. Varam redzēt klišejisko statistiku mača laikā.

Diemžēl dažas tehniskas problēmas ir saglabājušās – joprojām no debesīm raustās krītoši objekti. Brīnos, ka to nevar izlabot. Un pavisam jauna kaitinoša kļūda, ko iepriekš nebiju novērojis, mani divas reizes nogalināja neredzams pretinieks.

Galu galā domāju, ka DICE ir labi uzsācis Battlefield 2042 pirmo sezonu, bet tai pašā laikā pārspīlējuši ar “rūsas tīrīšanu”, jo izmaiņas tiešām liek par sevi manīt. Kaut kādu iemeslu dēļ pēc mača varoņi vairs nerunā. Stipri izmainīts Breakthrough, kur jāiekaro pavisam citas teritorijas nekā iepriekš. It kā labāk, taču man pietrūkst, ka nav 128 spēlētāji un tas Breakthrough, kāds tas bija. Citi gļuki izlaboti, bet klāt nāk jauni. Vienu varu teikt – nepilnību spēlē tiešām ir krietni mazāk nekā tad, kad pēdējo reizi to spēlēju.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame.lv

Atbalsti Konsoles Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *