Manas domas: Vai Call of Duty: Modern Warfare 2 redzētais ir īsts?

Modern Warfare 2 Latvija

Iespaidīgā misija uz naftas platformas spēlētājiem raisa lielas cerības, ka šī ir Call of Duty spēle, ko gaidījuši gadiem, bet man liekas, ka tas viss ir pārspīlēts…

Pirmām kārtām ievērojamais Call of Duty: Modern Warfare 2 geimpleja treileris neatklāj, kādi fragmenti tiek rādīti. Vai tas ir ņemts no spēles (in-game), vai no spēles dzinēja uz kā taisa šo garadarbu (in-engine).

Noskatoties treileri, manuprāt, redzējām in-engine video un šādi spēle var neizskatīties, kad tā iznāks 28. oktobrī. Proti, skaistais lietus efekts ir pārāk labs, lai būtu patiesība. Visapkārt līst, gaismas atspīd, ūdens visās malās. Gludais spēles process un vadāmība šķiet nevis pēc videospēles, bet gan pēc filmas.

Lielisks piemērs ir Battlefield 2042. Viņi gan atzīmē treileros ar maziem burtiem, ko tas rāda skatītājam, piemēram, in-engine, un to var lieliski pamanīt Manifest lokācijā – kuģu ostā. Pāšā spēlē asfalts ir izplūdis, vienkāršs un taisns, bet treilerī tas vietām ir ieliekts, detalizēts kā grauds, ar izteiktām plaisām, tumšāks, kā arī sprādzieni ir košāki un iespaidīgāki.

Un tā var būt ar Call of Duty: Modern Warfare 2 gala versiju, kur šī skaistā naftas platforma, šāviena uzplaiksnījumi un process var būt bālāks, prastāks un, iespējams, lietus atainojums krietni vājāks nekā augstāk publicētajā video. Jebkurā gadījumā, to ko rēdzējām, izskatās ļoti labi un ceru, ka spēle to arī mums dos. Kā nekā, Call of Duty komanda apgalvo, ka “šī ir jauna ēra. Gan Modern Warfare 2, gan Warzone 2.0 izmantos nākamās paaudzes spēļu dzinēju.”

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

8 thoughts on “Manas domas: Vai Call of Duty: Modern Warfare 2 redzētais ir īsts?”

 1. Pareizaak buutu Call of Duty:Modern Warfare II jo CODMW2 jau iznaaca taalajaa 2009.gadaa.Bet par pashu speeli runaajot tad man taa liekas vairaak liidziiga COD Ghosts nekaa citaam Modern Warfareem un tas man ne visai patiik taa ka to diez vai pirkshu.

 2. Vai COD4 Modern Warfare un nesenā COD : Modern Warfare ir vnk remāsters vai divas dažādas spēles ar kapteini Praisu?? Sāku apjukt.

   1. Skaidrs, nu, visu Modern Warfare triloģiju ar kapteini Praisu un cīņu ar krievu Makarovu esmu izgājis, tāpēc skatos, ka bezmaz vai identiski nosaukumi. Ja rebūts, tad ok.

 3. Mans CODMW all-time tops:1)COD4MW(2007)(best MW campaign)2)CODMWR(2016)3)CODMW2(2009)(best MW multiplayer)4)CODMW3(2011)5)CODMW2CR(2020)6)CODMW(2019)

 4. Mana mīļākā Call of Duty spēle ir Call of Duty 2 🙂 .

  @Treneri, jā, ar tiem nosaukumiem var apjukt, arīdzan labs mārketinga triks, proti, The Last of Us Part I. Daļa spēlētāju domā, ka tā ir jauna spēle – prīkvels vai turpinājums otrajai spēles daļai, bet patiesībā, tas ir oriģinālais The Last of Us, tikai uzlabots kā rimeiks.

  1. Oi, bļāviens, The Last of Us varētu arī neizdot uz PC, lai šis šedevrs saglabātu savu ekskluzīvo statusu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *