2023. gada spēles, kuras ellīgi gaidu

2023. gada videospēles

Daudzas spēles, kuras gribam spēlēt tagad, varēsim spēlēt tikai nākamgad. Vēl līdz tam ir jānodzīvo, un manās acīs 2023. gads būs ellišķi labs gads, it sevišķi, astoņas spēles, kuras gribu tūliņ pat savās ķetnās…

Black Myth: Wukong

Relīze: 2023. gads uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC

Black Myth Wukong spēle

Pirmo reizi, kad ļaudis ieraudzīja šo Souls-like spēli, viņi apreiba kā man dzerot kakao. Neviens nav redzējis tik grafisku iespaidīgu gabalu un reālistiskas animācijas. Black Myth: Wukong parādījās nez no kurienes, uzspridzināja internetu un vairāki geimeri, tai skaitā es, gribu to rambāt tūliņ.

Dead Space Remake

Relīze: 2023. gads, 27. janvāris uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC

Dead Space kosmoss rimeiks

Par Dead Space esmu dzirdējis tikai pozitīvas runas. Manas ausis neko sliktu nav uztvērušas un no malas esmu ar interesi klausījies citos, ka tā ir labākā šausmu spēle. Piepeši no debesīm krīt vēsts, ka Motive Studio veido rimeiku, un pēc vairākiem redzētajiem video, esmu arī beidzot gatavs ielekt šajā baiļu vilcienā nākamgad janvārī.

Pragmata

Relīze: 2023. gads uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC

Pragmata videospēle

Ir pagājuši divi gadi, kopš šo spēli atklāja. Pragmata manās smadzenes dziļākajajās šūnās vēl uzpeld un atceros šo brīnumu. Maza meitene un kaut kāds kosmonauts. Uzreiz asociējas Džoels un Ellija attiecības no The Last of Us. Kaut arī geimplejs vēl nav demonstrēts, redzētais raisa lielu interesi, jo mani uzrunā spēles, kuras ir ļoti neierastas un oriģinālas.

Resident Evil 4 Remake

Relīze: 2023. gads, 24. marts uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC

Resident Evil 4 Latvija rimeiks

Ar Resident Evil franšīzi nopietni iepazinos, pasakoties Resident Evil 2 Remake. Lieliska šausmu un izdzīvošanas spēle, kuru trakoti labi izbaudīju. Diemžēl trešās daļa rimeiks bija vājāks. Tādēļ ļoti ceru, ka Capcom ar Resident Evil 4 uzlaboto versiju spēs sniegt tik pat labu izdzīvošanas sajūtu, kā otrajā sāgā, jo atklāšanas treileris nudien izskatās labi.

Starfield

Relīze: 2023. gada sākumā uz Xbox Series X|S un PC.

Starfield spēle

Apceļot vairāk kā 1000 planētas un tās detalizēti izpētīt ar cienījamu grafiku un geimpleju izklausās ļoti kārdinoši kā šokolādes cepumi. Man ļoti patīk kosmoss un visi noslēpumi, ko tas slēpj. Tik pat noslēpumaina šķiet Starfield, kas piedāvās arī vienreizēju kosmosa kuģa būvniecību. Žēl, ka mūsu varonis nespēs runāt un nevarēsim nolaisties uz citām planētām kā No Man’s Sky, bet viss pārējais liekas cerīgi.

The Day Before

Relīze: 2023. gads, 1. marts uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC

The Day Before spēle

Max Payne 3 manās acīs joprojām ir labākā trešās personas šaušanas spēle, tādēļ The Day Before būs pamatīgi jāpacenšas. Liekas, ka spēle ir The Division un The Last of Us krustojums, jo vadība, šaušana, lavīšanās un kameras novietojums līdzinās ābām spēlēm. Jā, tas ir nošpikots, bet diezgan gudri, jo pēdējie video liek ticēt, ka top vienreizējs šūteris.

Stalker 2: Heart of Chornobyl

Relīze: 2023. gads uz Xbox Series X|S un PC

Stalker 2 videospēle

Stalker 2 piemīt spēcīga un īpatnēja atmosfēra, kuru negribētos palaist garām. Pati par sevi pamestā pilsēta Černobiļa ir ļoti mistiska un interesanta vieta ar dažādākiem nostāstiem. Tā rezultātā Stalker 2: Heart of Chornobyl ir manā sarakstā un ceru, ka tēlu, ko radījuši spēles mārketinga komanda par šo projektu, beigu beigās tāda arī spēlē būs.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Relīze: 2023. gada pavasarī ekskluzīvi uz Nintendo Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Nintendo spēles
Attēls no pirmās Zelda spēles

The Legend of Zelda mani vienmēr piesaista. Kā Latvijas Radio intervijā atzīmēju:”man ļoti patīk spēles zāle”. Un tas ir pašlaik vienīgais spēles elements par ko jūsminos šajā gara darbā. Es ļoti ceru šogad no Salavecīša sagaidīt Nintendo Switch konsoli, jo beidzot vēlos iemēģināt un izbaudīt šo zāli gan pirmajā Zelda, gan otrajā daļā, kuru plānots izdot nākamgad pavasarī.

Nobeigumā

Sāvā ziņā esmu pārsteigts, ka daudz labu videospēļu pārceļ vai izdos tikai 2023. gadā. Sazin kādu brīnumu Hideo Kodžima brūvē ekskluzīvi Xbox konsolei. Sazin, kad iznāks God of War: Ragnarok. Sazin, kad sagaidīsim Marvel’s Wolverine no Insomniac Games. Sazin, kas notiek ar GTA 6. Sazin, sazin un vēlreiz sazin. Taču viens ir skaidrs, vairākas spēles, ko vēlamies tagad būs vienkārši jāgaida nākamgad vai gadiem ilgi.


Kļūsti par mūsu Konsoles Patronu (patreon.com/konsoles)

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *