GTA Online spēlētāji varēs pelnīt vairāk naudas

GTA Online nauda

Rockstar Games uzklausa GTA Online geimerus un jau tuvākajās nedēļās mainīs spēli…

“Mēs lidojošajam motociklam Oppressor MKII mazināsim raķešu efektivitāti. Būs vieglāk izmantot uzkodas un bruņas spēlēšanas laikā. Tās ir tikai dažas no uzlabojumiem, kas gaidāms jaunākajā atjauninājumā,” stāsta Rockstar savā mājas lapā.

GTA Online viss grozās ap virtuālo naudu, un spēlētājiem ir ilgi un sūri jāstrādā, lai šo naudu nopelnītu un iztērētu labumiem, piemēram, uzsākt jaunu biznesu, nopirkt vienreizēju auto vai jahtu. Tā rezultātā Rockstar ar nākamo atjauninājumu palielinās peļņu ikvienam darbam, ko spēlētājs darīs.

“GTA Online samaksa spēlētājiem par veiktajiem uzdevumiem būs lielāka, lai labāk atalgotu spēlētājus par viņa pūliņiem,” atzīmē Rockstar. Vairāk naudas varēs iegūt arī piedaloties sacīkstēs un laupīšanas misijās (Heists Finale).

Kompānija piebilst, ka “jau dažus gadus mēs arvien vairāk koncentrējamies un atdodam savus resursus nākamajai GTA izstrādei. Cenšamies saprast spēlētāja vajadzības un gaidas, lai jaunā GTA spēle būtu maksimāli labākā, cik tas iespējams.”

Rockstar ar šo piebildi dod ziņu Red Dead Redemption II faniem, ka tas ir iemesls, kādēļ uzņēmumam ir mainījies atbalsta veids pret Red Dead Online. Rockstar atklāj, ka vairāk vērsīs uzmanību mazākiem atjauninājumiem kā dažādām misijām, proti, Telegram Missions nevis kā iepriekš lieliem papildinājumiem – Blood Money.


Atbalsti: https://www.patreon.com/konsoles

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *