Viens cilvēks taisa lielbudžeta cienīgu videospēli Nobody’s Left

Nobody's Left spēle

“Pēdējos četrus gadus, pa dienām un naktīm es strādāju pie šīs videospēles,” stāsta mākslinieks, mūziķis un neatkarīgo spēļu veidotājs Muhameds (Mohammad Khakzad) savā Instagram

Muhameds ir no Irānas un ar saviem spēkiem rada Nobody’s Life videospēli. To viņš demonstrē gan savā Mad Rain Studio YouTube, gan Instagram sociālajos tīklos. Tajā viņš arī testē spēli un vaicā viedokli sekotājiem.

Nobody’s Life ir veidota uz Unreal Engine 4 spēļu dzinēja. Pašlaik to izstrādā uz datoriem. Nav zināma, kad spēle iznāks, taču daži interesenti norāda, ka šādi projekti, kuru veido viena persona vai neliela komanda parasti dienas gaismu neieraugot.

Bet vienam cilvēkam ir iespējams izstrādāt videospēli. Piemēram, Stardew Valley radītājs Ēriks (Eric Barone) atveltīja četrus gadus spēles izstrādei, kur pats programmēja, zīmēja, radīja skaņdarbus un darīja citus darbus.

Vēlāk Lielbritānijas izdevēji Chucklefish piedāvāja iespēju Ērikam šo spēli izdot, lai viņam par to nebūtu jāreizējas. Par šo notikumu ieminējās arī Epic Games Unreal Engine forumā, kur lietotājs mikepurvis diskusijā “Vai vienam spēles veidotājam ir neiespējami radīt spēli?” atzīmē, ka “paskatamies uz Stardew Valley. Spēli radīja viens cilvēks. Viņš devās uz skolu, kurā ieguva izglītību datorzinātnē pirms sāka darboties pie sava projekta.”

Sešu gadu laikā Stardew Valley ir pārdevusi vairāk kā 20 miljonu eksemplāru uz konsolēm, datoriem un mobilajiem telefoniem.

“Konsoles” ir sazinājies ar Nobody’s Left veidotāju Muhamedu un dosim plašāku informāciju, ja saņemsim atbildi.


Atbalsti: https://www.patreon.com/konsoles

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *