UldonsTV “akmenī iekaļ” Latvijas YouTube rekordu

UldonsTV jūtūberis

Viens no populārākajiem Latvijas geimeriem un jūtūberiem Uldis Ozols pēc rekorda sasniegšanas saviem skatītājiem straumēšanas beigās sacīja: “es kritīšu gultā pēc tiešraides.”

UldonsTV 12 dienas straumēja bez apstājas ar uzliktu taimeri savā YouTube kanālā. Katrs cilvēks, kas ziedoja naudu, taimera laiku pagarināja. Ja tas beigsies, tad Uldis pārtrauks straumēšanas maratonu, un turpinās atlikušās dienas kā parasti.

Taču taimeris nevēlējās apstāties. 12. dienā šķita, ka viss beigsies, jo bija atlikušas tikai divas sekundes līdz tiešraides noslēgumam. Piepeši kāds pēdējā mirklī noziedoja naudu un tiešraide varēja turpināties vēl divas stundas.

Pēdējās dienas bija grūtākās, kur Uldonam nācās cīnīties ar miegu, nogurumu un sāpošo kaklu. “Atzīšu, ka esmu noguris un man viss sāk apnikt,” atzīmēja jūtūberis. Kaut arī lielākā daļu fanu un Uldis vēlējās mest mieru, citi negribēja laist viņu vaļā. Tā rezultātā viņš veica izmaiņas. Taimera laiku vairs nevarēja ietekmēt un jūtūberis skaidroja, lai cilvēki pataupa naudu, jo ir gana dāvājuši.

Uldis beigās pasakās ne tikai saviem faniem, kas viņu atbalstīja, bet arī datoram, kas spējis izturēt 266 stundas nepārtrauktā darbībā. Viņš uz savu aparatūru paskatījās un ar roku uzsita par paveikto darbu.

Kopumā Uldim skatītāji 12 dienu laikā saziedoja vairāk kā 7600 EUR. Tiešraide reģistrēja 260 000 skatījumus un 2700 cilvēki nospieda “Patīk”.

Uldis Ozols

Jūtūberis pēdējās minūtēs emocionāli ar asarām acīs atvadījās no skatītājiem. “Tas ir kas nebijis Latvijas YouTube. Jūs bijāt tie, kas to rekordu uzstādīja. Jūs esat labākie,” stāstīja Uldis.

Cilvēki varēja skatīties, kā viņš taisa sev ēst, kā dienās un naktīs guļ, kādas videospēles spēlē un kā pavada savu dienu. Viņš spēlēja dažādas spēles kā Outlast, Stray, Fortnite un citas.

Uldis arī pieminēja, ka nākotnē varētu straumēšanas maratonu atkārtot kā otro sezonu.

Atbalsti: https://www.patreon.com/konsoles

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “UldonsTV “akmenī iekaļ” Latvijas YouTube rekordu”

  1. Katru dienu ja vien nespeeleeju speeles seezhu youtubaa bet par taadu Uldi Ozolu gan dzirdu pirmo reizi kur nu veel par vinja sasniegumiem.😜

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *