Kādu videospēli Oskars cer redzēt Gamescom 2022?

Gamescom 2022 pasākums

Sony, Nintendo, Take-Two un Activision Blizzard nedosies uz vienu no pasaules lielākajiem videospēļu pasākumiem Gamescom 2022. Ballīte uzreiz kļūst maķenīt bālāka, taču būs Xbox un vēl 500 kompānijas, kuri var atklāt pamatīgus pārsteigumus…

Mēs varam sagaidīt jaunumus par The Callisto Protocol (iespaidīgs gabals), Hogwarts Legacy (vēstule Harija Potera faniem), Skull & Bones un varbūt nākamo Assassin’s Creed videospēli. Baumo, ka tās darbība risināsies Japānā.

Ciemos ieradīsies arī daudz dažādu neatkarīgo spēļu studiju, kas, par laimi, piedāvās svaigumu spēļu pasaulē. Patlaban raugos uz Season: A Letter to the Future, kas nudien vizuāli izskatās burvīgi.

Ja godīgi, man nav ne jausmas, ko mēs varam sevišķi īpašu sagaidīt no Gamescom 2022. Es ļoti ceru, ka pasākuma laikā kāds projekts “uzspridzinās” skatuvi un atstās cilvēkus ar mutēm vaļā. Pēdējais, kas nāk prātā bija E3 notikums 2019. gadā, kur uz skatuves uzkāpa Kianu Rīvss un runāja par Cyberpunk 2077. Vairāki cilvēki teju vai juka prātā aiz prieka.

Būtu vienreizēji ko līdzīgu redzēt arī Gamescom. Redzēt no spēles veidotājiem kādu jaunu, oriģinālu projektu, kam sekot līdzi ar vājprātīgu interesi. Laikam man no debesīm ir jānolaižas uz zemes, bet cerība mirst pēdējā.

Noteikti, ka Xbox rādīs vairāk Starfield un citas savas ekskluzīvās spēles geimpleju. Taču man vislielākā interese un ko tiešām ceru pasākumā ieraudzīt ir Indiana Jones videospēle. Filmas bērnībā skatījos ar aizrautību un man patīk Uncharted piedzīvojumi. Grozi kā gribi, bet man tā liekas, ka tā ir Xbox atbilde PlayStation, ka mums arī būs savs “Uncharted”, bet Indiana Džons stilā. Vēlos zināt vairāk par šo spēli. Kā tā izskatās reālā laikā, kāds ir spēles process, vadāmība un kopējā estētika.

Beigu beigās uz Gamescom jūtos neitrāli, jo negaidu Dieva brīnumus. Varu tikai sapņot par GTA 6, Mafia 4, jaunu boksu Fight Night un Max Payne 4 grandiozo atklāšanu. Bet man nekad nav iebildumi redzēt pilnīgi jaunas idejas kā Death Stranding un citas, jo gribas arī spēlēt ko dzīvē vēl nebijušu, nevis tikai spēles no zināmām franšīzēm kā kārtējais Call of Duty.

Gamescom 2022 sāksies 23. augustā un beigsies 28. augustā, kuru varēs skatīties tiešraidē vai arī klātienē Vācijā.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *