Ko mēs 6. septembrī redzēsim no Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 popkorns

CD Projekt Red otrdien tiešsaistē Night City Wire runās par Cyberpunk 2077 nākotni. Fani lauž galvas, prātojot, ko tieši?…

Kompānija norāda, ka stāstīs par Cyberpunk 2077 un Cyberpunk Edgerunners “anime” seriālu, kurai būs desmit epizodes un pieejamas Netflix.

Spēlētāji varēs uzzināt par nākamo ielāpu, kas vairāk uzlabos spēles tehnisko stāvokli un citas lietas. Iespējams dzirdēsim par pirmo DLC atklāšanu, kuru plāno izdot 2023. gadā.

Tenkas atklāj, ka nākamajā Cyberpunk 2077 papildinājumā varēsim apceļot divas jaunas lokācijas kā Combat Zone un Sports Dome. Iespējams, nebūs iekļauts Džonija personāžs (Johnny Silverhand), kuru balsi ierunāja Holivudas aktieris Kianu Rīvss.

Latviešu geimeri topošajā DLC satura pakā cer sagaidīt labāku stāsta nobeigumu, jaunas vietas, ko izpētīt, lielāku dažādību ieročiem. Nesenā intervijā geimeris un kiberpanka cienītājs Jānis Veide atzīmēja, ka “CD Projekt Red ir laba pieredze ar DLC radīšanu. Mani draugi The Witcher 3 stāstu papildinājumu novērtēja labāk nekā oriģinālo.”

Night City Wire tiešraide sāksies 18.oo pēc Latvijas laika CD Projekt Red Twitch kanālā.


Atbalsti: https://www.patreon.com/konsoles

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Ko mēs 6. septembrī redzēsim no Cyberpunk 2077?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *