Unbound mašīnas būs visreālistiskākās Need for Speed vēsturē

Need for Speed Unbound spēle

Jaunā Need for Speed: Unbound sarakstā būs vairāk kā 100 mašīnas, un, balstoties uz EA, tās būs skaistākās visā sērijā…

Spēles radošais direktors Kīrans (Kieran Crimmins) medijam IGN stāsta, ka ar komandu ir meklējuši jaunus veidus, kā Need for Speed: Unbound var atšķirties no citiem projektiem. “Mēs meklējam jaunus vizuālus stilus, vīzijas, virzienus, lai spēle ne tikai izceltos citu vidū, bet arī piedāvātu inovācijas.”

Vizuālo noformējumu un auto reālistisko atainojumu pamana arī geimeris un SideQuest galvenais redaktors Intars. Viņš SideCast podkāstī saka, ka “mašīnas izskatās hiperreālistiskas”, bet fotoreālisms un animētie personāži viņuprāt nevienojas kopā.

Need for Speed kompānija savā tviterī atzīmē, ka spēlētājiem, kuriem nepatīk animētie efekti, dažus no tām būs iespēja atslēgt.

Savukārt videospēļu cienītājam Andrim no SideQuest māc šaubas, vai ir jēga no nākamā Need For Speed, jo šī būs jau 25. sērija. “Mani labie Need for Speed beidzās ar Underground un Most Wanted. Nesaku, ka pēc tām spēles ir sliktas, bet kaut kā trūkst.”

Need for Speed Unbound darbosies uz 4K izšķirtspējas un 60 kadros sekundē. Tā iznāks 2. decembrī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC. Taču EA Play abonētāji 29. novembrī varēs iemēģināt Unbound 10 stundu garu trial, bet EA Play Pro lietotāji uz datoriem varēs spēlēt pilnu spēli.

Paldies maniem lielākajiem atbalstītājiem

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Unbound mašīnas būs visreālistiskākās Need for Speed vēsturē”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *