19. oktobrī Silent Hill pārtrauks klusēt

Silent Hill spēle

Videospēļu uzņēmums Konami izziņo pasaulei vēsti, ka trešdien ir gaidāmas svaigas ziņas par Silent Hill franšīzi. Iespējams būs spēlējams tīzeris, kas līdzināsies P.T. …

“Vai tu savos nemierīgajos sapņos redzi pilsētu?,” rakstīts Silent Hill oficiālajā tviterī:

Sociālajos tīklos ir norādīta saite uz Silent Hill mājas lapu, kurā noteikti varēs skatīties tiešraidi. Tas notiks trešdien tieši pusnaktī pēc Latvijas laika.

Balstoties uz medija VGC, tad Konami strādā pie vairākiem Silent Hill projektiem – Silent Hill 2 rimeika, pilnīgi jaunas Silent Hill spēles un filmas.

Jau vairāk kā pirms pieciem gadiem bija paredzēts izdot jaunu Silent Hill videospēli pie kā darbojās cienījamais spēļu radītājs Hideo Kodžima un filmas režisors Giljermo del toro. Viņi to reklamēja caur P.T. tīzera demo, kuru H. Kodžima dēvēja par “spēli, kā dēļ piekakāsi bikses”. Taču 2015. gadā projektu atcēla un H. Kodžima pameta Konami kompāniju pēc 30 gadu kopīgas sadarbības.

Lēšs, ka pie nākamās Silent Hill darbosies daži zināmi veterāni kā Masahiro Ito, kurš pirmajām trim daļām radīja briesmoņus un citus vizuālus elementus.

Paldies maniem lielākajiem Patreon atbalstītājiem

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “19. oktobrī Silent Hill pārtrauks klusēt”

  1. Tad jau kompānija ir radoša, neskatoties uz ilgo klusumu franšīzē. Silent Hill Downpour es atceros, ka spēlēju uz Xbox 360, izdota arī uz PS3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *