PlayStation VR2 maksās 600 EUR

PSVR2 virtuālās realitātes brilles

Sony nākamgad 22. februārī laidīs gaismā nākamās paaudzes PlayStation virtuālās realitātes brilles par 600 EUR. “PS VR2 ļaus tev ielekt dziļās un elpu aizraujošās pasaulēs,” stāsta Izabelle (Isabelle Tomatis) PlayStation blogā…

Šo agregātu iepriekšpasūtīt varēs no 15. novembra.

PS VR2 ir apveltīts ar acu izsekošanas tehnoloģiju, 3D audio, 2040 izšķirtspēju, HDR un jūtīgām pogām.

Izabelle piebilst, ka nākamais PS VR2 ir vēl komfortablāks, plānāks un vieglāks par priekšteci, kā arī ir iebūvēta papildus ventilācija.

PS VR2 izlaišanas dienā plāno izdot vairāk kā 2o spēļu, tajā skaitā Dark Pictures: SwitchbackZenith: The Last City, Horizon Call of the Mountin un citas.

22. februārī Sony piedāvās arī citu PS VR2 versiju, kurā būs iekļauts Horizon Call of the Mountin spēles kods. Tas kopā maksās 650 EUR.

Daļa geimeru uzskata, ka PS VR2 cena ir “pārāk augsta” un pārsteigti, ka tas maksā dārgāk, nekā pati PlayStation 5 konsole.

Salīdzinājumā ar citām augstas kvalitātes virtuālās realitātes brillēm, tad to cenas svārstās no 400 līdz 1500 EUR. Piemēram, Meta Quest 2 pārdodas par 400 EUR, bet Valve Index par 1000 EUR.


Atbalsti “Konsoles” Patreon

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *