The Witcher 3: Wild Hunt next-gen versija iznāks nākammēnes

The Witcher 3: Wild Hunt next gen versija

“Apveltīts ar next-gen spēku, vizuāliem efektiem, veiktspēju un staru izsekošanas tehnoloģiju priekš konsolēm un modernajiem datoriem,” tā vēsta oficiālā The Witcher 3: Wild Hunt mājas lapa…

The Witcher komanda ziņo, ka ilgi gaidītais The Witcher 3: Wild Hunt next-gen iznāks 14. decembrī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un PC.

Uzņēmums sola, ka jaunajā spēles versijā būs iekļauts svaigs DLC kā neredzēti ieroči, bruņas un citas lietas, ņemot iedvesmu no The Witcher Netflix seriāla.

Next-gen atjauninājums būs par brīvu tiem, kas iepriekš The Witcher 3: Wild Hunt ir iegādājušies.

Pārējie to varēs nopirkt gan digitāli, gan diska veidā, kur nāks līdzi visi līdz šim izlaistie papildinājumi – Hearts of Stone un Blood and Wine.

Spēles kompānija nav aizmirsusi PlayStation 4, Xbox One un Nintendo Switch lietotājus, jo tie var arī sagaidīt vairākus uzlabojumus un papildinājumus.

CD Projekt Red aicina nākamnedēļ iegriezties viņu Twitch kanālā, kurā straumēs ekskluzīvu The Witcher 3: Wild Hunt next-gen geimpleju.


Atbalsti “Konsoles” Patreon

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *