The Witcher 3 next-gen piedāvās “ultra pluss”

The Witcher 3 next-gen versija

CD Projekt Red atklāj, ka jaunā The Witcher 3: Wild Hunt versija ir apveltīta ar staru izsekošanas, ambient occlusion tehnoloģiju (gaisma pietuvināta realitātei), jaunām misijām un tekstūrām, un citiem pārsteigumiem…

Uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S konsolēm The Witcher 3: Wild Hunt next-gen būs iespēja izvēlēties starp diviem grafikas režīmiem – Performance (60 kadri sekundē) un Quality (30 kadri sekundē).

Tikmēr datora spēlētāji varēs baudīt ultra pluss grafiskos iestatījumus, kas dos vēl sīkāku detalizāciju spēles varoņiem un pasaulē esošajiem objektiem.

Spēlē būs iekļauta arī jauna kamera, kur var redzēt tuvāk savu varoni Geraltu. Spēlētāji jekburā laikā to var mainīt pēc savas sirds patikas. “Esmu spēlējis The Witcher neskaitāmas reizes, un izmantoju šo jauno kameru, jo tas dod citādāku spēlēšanas pieredzi,” stāsta spēles pārstāvis Filips Vēbers.

Piedevām spēlētāji varēs dabūt Geraltam nebijušas bruņas, kur iedvesma ņemta no Netflix The Witcher seriāla. To varēs atrast, izpildot speciālu misiju.

The Witcher 3: Wild Hunt next-gen atjauninājums būs pieejams 14. decembrī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un datoriem. Tas būs bez maksas tiem, kas spēli ir iegādājušies.


Atbalsti “Konsoles” Patreon

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *