Pirmie iespaidi: The Callisto Protocol – mani velk atpakaļ

The Callisto Protocol pirmie iespaidi

Esmu vienmēr šaubījos, vai nākamā spēle, ko spēlēšu būs beidzot tas next-gen, kas man prātā visu laiku mājo. The Callisto Protocol tam pieliek punktu…

Paldies par spēli Latvijas videospēļu veikalam LoveGame.

Grafika spēlē ir ļoti laba. Apgaismojums liek par sevi manīt un tas ir vienreizējs. Brīžiem spēle vizuāli atgādina Death Stranding fotoreālistisko grafiku, jo arī the The Callisto Protocol cilvēku sejas izskatās reālas.

The Callisto Protocol piemīt šausmu atmosfēra, bet pagaidām tā nav ļoti bailīga. Tikai vienu reizi patiesi nobijos un tas arī viss. Taču spēlē nepārtraukti var just spriedzi, kas apvienojumā ar skaņām, gaismām un citiem elementiem rada lielisku gaisotni. Tā rezultātā spēles telpa ir dziļa, kas paņem un ierauj.

Mani spēle negarlaiko. Pēc piecām nospēlētajām stundām interese nav zudusi. No rīta pieceļoties un dzerot kafiju, prātā virmo The Callisto Protocol, jo vēlos pēc iespējas ātrāk atgriezties. Tā mani velk atpakaļ kā magnēts.

Stāsts arī ir interesants un vienkāršs. Jātiek prom no cietuma. Uzeju dažus personāžus un sievieti Dani ar kuru patlaban man kontakts ir bijis visai niecīgs.

Es ļoti ceru, ka vēlāk man spēle nesāks apnikt un nebūs momenti, kad sākšu domāt par ko citu. Ceru, ka stāsts vēl uzņems apgriezienus un spēles process kļūs aizraujošāks.

Pašlaik man spēle ļoti patīk. Nav garlaicīgi. Grafika vienreizēja. Atmosfēra spēcīga. Tādēļ vēlos uzrakstīt pēdējo teikumu un teikt, ka iešu tālāk spēlēt The Callisto Protocol. Apskats drīzumā.

Atbalsti Konsoles: Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Pirmie iespaidi: The Callisto Protocol – mani velk atpakaļ”

    1. The Callisto Protocol pēc būtības ir līdzīga. Bet man nevienu reizi nav šķitis, ka spēlēju Dead Space, bet gan pilnīgi jaunu spēli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *