Videospēles, kuras gaidu 2024. gadā

Videospēles 2024. gadā

2024. gads. Kāds noteikti padomās “Oskar, tu gadījumā neesi sajaucis kalendārus?” Skatoties uz šīm spēlēm, ne tikai to var sajaukt…

The Lost Wild

Dinozauri, The Lost Wild

Man vienmēr ir patikušas izdzīvošanas spēles, un izskatās, ka arī pie sirds ies The Lost Wild, jo iedomāties, ka esi nonācis kaut kādā mežā, kur visapkārt mājo dinozauri ir visai šaušalīgi.

Līdz šim neviena spēle, kas būtu saistīta ar dinozauriem mani vēl nav saistījusi, taču The Lost Wild redzētais rada ilūziju, ka šī ir tā spēle, ko nevajadzētu palaist garām.

Kā izskatās šīs radības, kā galvenā varone elpo un uztraucas, un kādi ieroči tiek izmantoti, piemēram, uguns, lai sevi pasargātu un cerētu, ka pēc sekundes nenonāksi plēsēja vēderos, ir aizraujoši.

Rise of the Ronin

2024. gada spēles

Pēc Ghost of Tsushima manī ir radusies lielāka interese par spēlēm, kas saistīta ar Japānas notikumiem. Arī Rise of the Ronin, kas līdzinās Ghost of Tsushima, darbība risināsies Japānā 1860. gados.

Skatoties treileri mani pārņēma vēlme šo spēli spēlēt jau tagad, jo Japānas kultūra vienmēr mani ir interesējusi un gaisotne, ko rada video mani ir paņēmis savā azotē. Es ļoti ceru, ka kaušanās ar zobeniem būs eleganti izstrādātas un interesantas. Ceru, ka ceļošana pa pasauli nebūs garlaicīga un nezinu kādēļ, man Rise of the Ronin liekas pēc souls tipa spēles.

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatars spēle

Atminos, ka mums skolotāja skolā rādīja Avatar filmu. Visi par to runāja, ka pat skolotāja bija sajūsmā. Skatījos ar interesi, taču jāatzīst, ka filma bija gara – nepilnas trīs stundas, ka gribot negribot vairs nevarēju nosēdēt, bet gribēju tikt ātrāk mājās pie konsoles.

Taču Ubisoft veidotā spēle Avatar: Frontiers of Pandora šķiet, ka piemīt kas īpašs. Citiem vārdiem, mani uzrunā Avatar pasaule, un ticu, ka spēles veidotāji radīs lielisku spēli. Tik lai neuztaisa ko līdzīgu Far Cry.

Arī 2023. gadā iznāks daudz interesantu spēļu, piemēram, Marvel’s Spider-Man 2, Pragmata un tā tālāk. Taču ir spēles, kurām relīzes var minēt, piemēram, Crysis 4, kuru pirms kāda laika atklāja. GTA 6, kas it kā neiznāks ātrāk par 2025. gadu. Mana ilgi gaidītā jaunā Džeimsa Bonda spēle Project 007, kurai vēl nav relīzes datums. Pastāv iespēja, ka dažas spēles ko gaidām drīzumā, vienkārši sagaidīsim pēc vairākiem gadiem.

Seko “Konsoles” Instagram

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *