Kā GTA Online var iemest kādam ar sniega piku?

Kā mest ar sniega piku GTA Online

GTA Online sniegs vēl nav nokusis. Sniega pārslas lido pa gaisu un sniegavīri smaidoši skatās. Dažus no tām esmu ar mašīnu nobraucis, dažus iznīcinājis ar sniega pikām…

Kad atgriezos Los Santos, lai izbaudītu ziemas priekus, uzreiz no garāžas paņēmu savu uztjūnēto mašīnu un veidoju pārgalvīgas sānslīdes. Pēc tam vēroju apkārtni, kā pilsēta izskatās sniegā. Un tad devos uz laupīšanas misiju (heists).

Piepeši pa ceļam satieku citu spēlētāju, kam uz acs ir dīvainas brilles. Man tās brilles galīgi nepatika, tādēļ iedomājos viņam iemest ar sniegu piku. Bet apjuku, jo nezinu kā to var izdarīt uz PlayStation 5. Atminos, ka PlayStation 3 laikos varēja rokās paņemt sniegu un mest.

Uz DualSense spaidīju vairākas pogas iekams nospiedu ilgāk kreiso virziena pogu (bultu pa kreisi) un mans varonis paņēma sniegu. Man ekrāna stūrī parādas veselas trīs sniega pikas un tad ar prieku metu spēlētājam sejā. Biju izbrīnīts, ka sniega pikas var arī nogalināt.

Turēt pultī kreiso virziena pogu, lai GTA Online dabūtu sniega piku strādā uz PlayStation un Xbox konsolēm. Taču uz datora ir jāspiež “G” poga.

Balstoties uz Rockstar Games mājas lapas, tad ziemas prieki jeb Festive Surprise notikums beigsies 11. janvārī.

Lai labi mētājas sniegs, tik ņem vērā, ka tas ir letāls ierocis.


Seko līdzi mums Twitter un uzzini, kas nāk manā prātā

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *