Pirmie iespaidi: Dead Island 2 – domāju mest mieru

Dead Island 2 atsauksmes

Pēc pirmajām stundām Dead Island 2 neatstāj labu iespaidu…

Paldies par spēli “LoveGame

Spēle šķiet pārāk vienkārša. Redzu zombiju un to situ ar divu veidu sitieniem. Un tā visu laiku. Tiesa, lekt lecienā un sist dažreiz ir jautri, jo zombiju lido pa gaisu, taču lielākoties process ir vienveidīgs.

Līdz ar to cīņas nav elpu aizraujošas. Gribētos, lai kauja ar zombijiem būtu interesantākas, piemēram, var veikt dažādākus sitienus, ne tikai parasto un stipro sitienu. Gribētos, lai zombiji uzbruktu dinamiskāk un vairākos veidos – pagrūž, saķer no visām pusēm, ne tikai no priekšpuses un tā tālāk. Citiem vārdiem, trūkst ievērojamākas cīņas, kas prasītu prasmi nevis trulu zvetēšanu.

Viss likās tik primitīvi, ka vairs nevēlējos spēli turpināt. Vēlējos to dzēst laukā. Tikai pēc septiņām nospēlētajām stundām man videospēle sāka nedaudz aizraut, jo dabūju daudzus ieročus, tai skaitā, šaujamieročus. Tās var pilnveidot un pievienot klāt uguni, elektrību un citus brīnumus.

Atminos pludmali, kur man vajadzēja nogalināt visus zombijus, lai tiktu tālāk. Bars nāca man pretī, bet viņiem jāšķērso ūdens. Tajā mirklī atcerējos, ka mans ierocis ir apveltīts ar elektrību un šāvu pa ūdeni, lai viņi dabūtu elektrošoku. Tādēļ spēlē ir vairākas stratēģiskas iespējas un lietas, ko izmantot, piemēram, sprāgstošu mucu, skābi un citus.

Viskošākais un meistarīgākais spēles elements ir zombiju uzbūve. Proti, kad slaktēju zombiju, var brīžiem redzēt, kā acis krīt laukā, žoklis iziet no vietas, kauli lūzt, orgāni kustās. Neesmu redzējis nevienu videospēli, kur zombiju ievainojumi ir atainoti tik reālistiski un sīki.

Pašlaik Dead Island 2 liekas viduvēja. Sākumā man tā nepatika, bet tagad situācija ir drusku mainījusies un tomēr vēlos spēli turpināt. Ir interese to iziet un pabeigt stāstu. Ir patīkami meklēt resursus, naudu, lai attīstītu ieročus un spējas. Meklēt atslēgas un dabūtu vaļā mistēriskās durvis. Tā rezultātā, Dead Island 2 mani nelaiž vaļā, bet liek atgriezties un motivē iet uz priekšu.

Seko “Konsoles” Facebook

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *