Ko Sony liks galdā PlayStation Showcase pasākumā?

PlayStation Showcase pasākums

Baumas virpuļo uz visām pusēm. Uncharted 5, Bloodborne 2, PlayStation 5 Pro, Metal Gear Solid 3 rimeiks un daudzus citus pārsteigumus iespējams sagaidīt no PlayStation Showcase

Ir skaidrāks par skaidru, ka Sony uzmanību vērsīs PlayStation 5 un PlayStation VR2 spēlēm. Sagaidīsim pilnīgi jaunas videospēles atklāšanas no PlayStation Studio un citas spēles no dažadākām spēļu kompānijām. Pasākuma ilgums būs nedaudz virs stundas. Notiks 24. maijā (plkst. 23.00 pēc Latvijas laika) . To visu viņi paziņoja savā PlayStation blogā.

Bet kādas spēles varam sagaidīt no PlayStation Showcase? Tenkas ir visādas. Dažas tik skaļas, ka šaubos, vai tas notiks, piemēram, GTA 6 atklāšana. To Rockstar Games noteikti vēlēsies paši atklāt savās telpās ar tortēm un svecītēm.

PlayStation 5 Pro. Nedomāju, ka tas notiks. Neredzu iemeslu, jo pašlaik PS5 lieliski tiek galā un nejūtu tehnisku barjeru, ka konsole nespētu pavilkt kādu spēli. Ja nu vienīgi, tas ir trends, ka vajag konsoļu pusmūžā izlaist uzlabotāku konsoli ar domu pārdot. Tad varbūt…

Esmu ļoti pārliecināts, ka redzēsim beidzot The Last of Us daudzspēlētāja režīmu. Naughty Dog līdzpriekšsēdētājs Nīls Drakmens pagājušogad Summer Game Fest 2022 pasākumā paziņoja, ka 2023. gadā uzzināsim vairāk par The Last of Us tiešsaisti. Kur var būt vēl labāks laiks to darīt, ja ne tagad?

Kaut kādu iemeslu dēļ man šķiet, ka dzirdēsim, ja ne pilnīgu atklāšanu, tad vismaz tīzeri par nākamo Uncharted. Runas par jaunu Uncharted spēli ir klīdušas labu laiku, ka pie tā ir strādājuši Bend Studio (Days Gone veidotāji). Bez tam pirms trim mēnešiem PlayStation publicēja “Live from PS5“, kur video 0,43 sekundē uz brīdi parādīja fragmentu, kas nenoliedzami atsaucas uz Uncharted.

Lai arī Uncharted 4: A Thief’s End pielika punktu Neitena Dreika stāstam, tas nenozīmē, ka franšīzei pieliek punktu. The Lost Legacy lieliski parāda, ka arī stāsts bez Neitena var būt vienreizējs, kas dod zaļo gaismu citiem varoņiem Uncharted pasaulē.

Un tagad man nav ne pilnīgi nojausmas, ko varam vēl nezināmu un pārsteidzošu sagaidīt. Ko citas spēļu kompānijas, kas nav PlayStation Studio pulkā rādīs un demonstrēs. Ir iespējams pilnīgi jebkas. Mēdz teikt, ka notiks tas, ko gaidi vismazāk.

Seko “Konsoles” YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Ko Sony liks galdā PlayStation Showcase pasākumā?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *