PlayStation 5 Pro būs jaudīgākā konsole pasaulē?

PlayStation 5 Pro konsole Latvijā

Pašlaik Xbox Series X sēž tronī un ir konsoļu karalis. Sony kādu laiku nav sēdējuši tronī, līdz ar to viņiem būtu interese vēlreiz tajā pasēdēt. Ja tenkas ir patiesas, tad PlayStation 5 Pro var gāzt Xbox Series X no troņa un kļūt par visjaudīgāko konsoli, kāda jebkad radīta…

Pēdējā laikā baumas, kas ienāk manās ausīs, mēdz būt patiesas. Piemēram, The Last of Us rimeiks, sākumā pasmēju vēderu turēdams, bet vēlāk tā kļuva par īstenību. Tagad dzirdu, ka Sony strādā pie PS5 Pro, kas atbalstīs 8K un, kuru izdos 2024. gada novembrī.

Patlaban Sony nav devusi oficiālu informāciju par PS5 Pro, bet vēsturiski mēs esam saņēmuši PlayStation Slim versijas un pirmo reizi Pro brīnumu (tehniski jaudīgāka aparatūra), sākot ar PS4 ēru.

Tādēļ ticamība par jaunām PlayStation 5 konsolēm ir reālas. Vadoties pēc keytogaming portāla, tad PS5 Pro spēs atainot labāku kadru skaitu, spēlējot spēles uz 4K, kā arī tai būs jauns performance režīms priekš 8K izšķirtspējas un jauna, īpaši uzlabota staru izsekošanas tehnoloģija.

Tikmēr Xbox boss Fils Spensers Bloomberg intervijā atklāj, ka viņi pašlaik neredz iemeslu radīt Xbox Series Pro konsoli. Domāju, ka tas nav pārsteigums, jo uz papīra Xbox Series X ir jaudīgāka par PlayStation 5. Tā patlaban ir vispēcīgākā konsole uz Zemes ar 12 teraflopu jaudu, 3.8GHz centrālo procesoru salīdzinājumā ar PS5 10 teraflopi un 3,5GHz CPU. Bez tam Microsoft pačukstēja Digital Foundry, ka Xbox Series X jau ir kā Pro ierīce. Tā visa rezultātā no Xbox tuvākajā laikā jaunu konsoli varam nesagaidīt.

PlayStation konsoles ir bijušas tehniski varenākas un spējīgākas par Xbox, taču tas mainījās, kad Microsoft 2017. gadā laida gaismā Xbox One X. PlayStation 4 Pro nedaudz nobālēja to priekšā, jo Xbox One X spēj attēlot 4K (Native).

Šī nav pirmā reize, kad pavīd runas par PS5 Pro. Jau 2022. gadā maijā, tev, mīļais lasītāj ziņoju, ka kompānija TCL Technology Polijas konferencē vēstīja par PS5 Pro esamību.

Seko “Konsoles” Instagram

Latvijas videospēļu veikals “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *