Red Dead Redemption kapos augšāmceļas

Red Dead Redemption remāsters

Rockstar Games atdzīvina “mironi”, kas cienījami aizgāja uz dusu 2010. gadā…

Red Dead Redemption ir viena no visu laiku labākajiem meistardarbiem PlayStation 3 un Xbox 360 ēras laikā. Spēle, kas paņēma ar uzviju. Spēle, kur stāsta beigas šokēja, ka kādu laiku nevarēju atgūties.

Tagad Rockstar Games ar jaunāko treileri atklāj, ka Red Dead Redemption izdos uz PlayStation 4 un Nintendo Switch bez papildus izklāsta, vai tai būs labāka izšķirtspēja, kadru skaits vai kāds cits uzlabojums. Neskatoties uz to, spēles cena būs 50 EUR, kas Take-Two skatījumā ir “akurāta cena”.

Ja godīgi, spēle ir katru summu vērta, taču jāatzīmē, ka tā ir paspējusi novecot par 13 gadiem un nestāv klāt vizuāli, tehniski jaunākajām next-gen spēlēm, kuru cena ir 60 – 70 EUR.

Ja Red Dead Redemption atdzimšana tiešām ir tikai “kopēts” bez jebkāda atjauninājuma, tad The Last of Us Part I rimeiks 70 EUR vairs nešķiet tik absurds, jo spēlē ir ieguldīts daudz darba – speciāli radīta priekš PS5, pārveidojot grafiku, animācijas, kameras novietojumu un citu lietu. Tiešām var just, ka spēle izskatās stipri labāk nekā oriģinālā versija.

Bet šajā gadījumā, Red Dead Redemption izskatās pēc Xbox 360 versijas, kur uz Xbox One X un Xbox Series X var spēlēt uz 4K, bet uz Xbox Series S 2K rezolūcijas.

Interesanti, ka Red Dead Redemption neiznāks uz PlayStation 5, taču to varēs spēlēt pasakoties backwards compatibility. Līdzīgi ir ar GTA: Trilogy, kur diska versijā var spēlēt tikai PS4 versiju, bet PS5, ja pērk spēli digitāli.

Red Dead Redemption kopā ar Undead Nightmare papildinājumu digitāli dienas gaismu ieraudzīs 17. augustā, bet disks veikala plauktos nonāks 13. oktobrī.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *