No kurienes Neo Berlin 2087 uzrodas?

Neo Berlin 2087 spēle

Pirmā dzirdēšana. Vai nu es biju alā vai kur citur, bet par Neo Berlin 2087 neko neesmu dzirdējis. Vācieši (Elysium Game Studio) brūvē šo interesanto kiberpanka videospēli. Redzētais ir stipri iespaidīgs. Izmanto Unreal Engine 5, kas raisa daudz jautājumus – vai arī spēle spēlēsies tik pat satriecoši?…

Neo Berlin 2087 treileris mani jau pirmajās sekundēs paņēma kā medus paņem mušu. Sākotnējās emocijas bija “oho!”. Reti, kad jaunākās spēles grafiski rada man šādas sajūtas. Pēdējo reizi spilgti atminos Black Myth: Wukong, kuru pirmo reizi atklāja 2020. gadā un internets “uzsprāga”, jo spēle izskatījās neticami labi. Arī es sākumā tam neticēju, it sevišķi, kad ieraudzīju vilkati un lidojošu pūķi – kā kustās tās radības, kā spalvas plīvo vējā, neko tādu videospēlēs nebiju redzējis.

Līdzīgi ir ar Neo Berlin 2087. Mirklī, kad ieraugu galveno varoni trešajā personā, kur viņš ieiet pa durvīm, kad krīt sniegs un lido drons, kad redzu lietus efektus ir ļoti kinematogrāfiski un vienreizēji. Lūk, šādas spēles vēlos redzēt biežāk, kas piedāvā jaunas lietas grafikā, kas pārsteidz un rada sajūtu “es to iepriekš neesmu redzējis”.

Taču jāatzīst, ka, jo vairāk skatījos treileri, jo vairāk man rodas šaubas, vai spēles process būs tik pat aizraujošs. Man šaušana šķiet neveikla un ne līdz galam nostrādāta. Braukšana ar lidojošajām mašīnām nešķiet pārliecinoša, kā arī pilsētas Berlīnes atainojums, kaut vizuāli ievērojams, neliekas pilnīgs, bet gan tukšs. Mana intuīcija saka, ka spēcīgākā spēles sastāvdaļa būs grafika, bet viss pārējais viduvējs.

Neo Berlin 2087 komanda gan sola emocionāli piesātinātu stāstu, augstas kvalitātes grafiku, detektīvu cienīgu izmeklēšanu un daudz ko citu. “Vēstījums klāsta par taisnīgumu, draudzību, mīlestību, vainas apziņu un nodevību. Mēs zinātniskajā fantastikā apvienojam šos elementus tā, ko neviens iepriekš nav piedzīvojis,” rakstīts oficālajā spēles mājas lapā.

Godīgi sakot, spēle ir potenciāli pilna un tā atrodas vēl agrā izstrādes stadijā. Es ceru, ka spēles veidotāji atradīs spēļu izdevējus, lai veiksmīgi realizētu savu vīziju. Es ceru, ka viņi būs drosmīgi un ņems tik daudz laika, cik vajag, lai beigu beigās izdotu spēli tādu, kādu patiesi vēlas, jo pašlaik, izņemot grafiku, mana kritiskā acs saskata trūkumus – arī galvenais varonis neliekas pietiekami interesants.

Spēli varēs spēlēt gan pirmajā, gan trešajā personā, kuru plāno izdot 2024. gadā uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un datoriem.

Skaties jaunākās bildes “Instagram

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *