Jau šovakar ar kakao krūzi rokās uzmetīšu aci Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 kaušanās spēle

Es savulaik aktīvi spēlēju kaušanās spēles kā Ready 2 Rumble, Fight Night Champion, Tekken 4 un citas. Bet nevienu Mortal Kombat spēli…

Mortal Kombat mani ir izbrīnījis ar to, cik vardarbīga tā šķiet. Cilvēkiem lauž kaulus, izrauj orgānus. Kārtīga asinspirts. Tas viss izskatās skaisti, tik ļoti, ka beidzot vēlos tai uzmest aci.

Tagad ir plkst. 21.30. Dzeru kūpošo kakao un skatos uz televizora ekrāna. Palikuši pēdējie procenti un varēšu tūliņ zipāt spēli. Ceru, ka “Uzmetam aci” video būs gatavs rādīšanai piektdien vakarā.

Liels paldies LoveGame par iespēju apskatīt Mortal Kombat 1

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Jau šovakar ar kakao krūzi rokās uzmetīšu aci Mortal Kombat 1”

  1. Ik pa laikam palasu tavus rakstus..Ir labi apskati, ir sliktāki.. teikumu struktūra bieži dīvaina, bet tas būtu sīkums.

    Bet vari izskaidrot šī raksta jēgu? Šomēness lovegame neiedeva apskatu, tāpēc pietrūkst raksti, un izdomāji ielikt šādu rakstu?
    Reāli tev septembrī ir 3 raksti, 2 no tiem ir par to, ka tu kaut ko taisies darīt.. Ja reiz Lovegame neiedot pietiekamu skaitu ar spēlēm, ir tak PS Premium, kur ir kaudze labu spēļu, kurām vari uzmest aci, apskatīt.. jo cik redzu visai bieži lovegame dod apskatīt arī 2-3 gadus vecas spēles, tātad spēļu svaigums apskatiem nav kritērijs.

    Ja es būtu jauns viesis šajā lapā, un pirmais raksts ko atvērtu būtu šis – es cilni ar šo lapu aizvērtu, un nekad mūžā vairs nevērtu vaļā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *