Vai PlayStation 5 Slim ir skaistākā konsole, kāda redzēta?

PlayStation 5 Slim konsole

Sony visā spožumā demonstrē jauno PlayStation 5 Slim. Jāsaka, ka manās acīs tas nav slikts un arī ne visai feins, jo komplektā nav iekļauts viens svarīgs daikts. Mani tas ne sevišķi priecē…

Oriģinālajā PS5 iepakojumā nāk līdzi melns statīvs. Es pēc savas sirds patikas to varu izmantot, lai konsole atrastos gan stāvus, gan guļus. Bet PS5 Slim gadījumā, kastē būs pieejams tikai mazs verķītis, kas ļaus konsoli novietot horozintāli. Ja vēlos vertikāli, man būs no kabatas jāizvejo 30 EUR, jo tāds statīvs nenāk komplektā un ir jāiegādājas atsevišķi.

Jāsaka, ka pēc bildēm, man patīk PS5 Slim dizains. Oriģinālo PS5 uzskatu par vizuāli pievilcīgāko un interesantāko konsoli, kādu esmu redzējis. Šķiet, ka Slim man patiks vēl vairāk, jo neiebilstu, ja aparatūra izmērā kļūst mazāka. Taču, ja godīgi, būtiskas izmaiņas nemanu.

Jā, tas būs mazāks, vieglāks, ar lielāku atmiņu 1TB un PS5 Slim digitālajai versijai varēs pievienot speciālu disku lasītāju, bet tas lielākoties arī viss. Ja atskatāmies uz iepriekšējām PlayStation Slim versijām, tām dizains acīmredzami mainījās. Piemēram, PS3 un PS3 Slim, teju vai kā diena pret nakti. Man ļoti patika Sony ideja par PS3 Super Slim versiju, kas unikālā veidā atver eju uz diskdzini. Katru reizi vērt to vaļā un ciet šķiet kaifīgi. Tagad disku ielikšanas process konsolē aprobežojas ar vienkāršu ievietošanu, kas nenoliedzami ir ērti, bet ne inovatīvi.

Bildes un video ir viena lieta, redzēt PS5 Slim konsoli ar savām acīm – otra lieta. Bet pagaidām redzētais mani saista un manas simpātijas pret PS5 Slim iespējams būs spēcīgākas, kas var kļūt par manu viskaistāko konsoli, kādu būšu redzējis. Jaunos PS5 modeļus PS5 Slim ar diskdzini 550 EUR un PS5 Slim digitālā versija 450 EUR varam sagaidīt pēc dažiem mēnešiem, bet Amerikā tas būs pieejams jau novembrī.

Ieskaties “Konsoles” Instagram

Latvijas videospēļu veikals “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *