Grand Theft Auto 6 nāk gaismā un es 150 EUR lieku zem spilvena

GTA 6 decembrī

Pēc desmit gadiem Rockstar Games ir gatavi decembrī oficiāli atklāt nākamo Grand Theft Auto. Dienas laikā vairāk kā 150 miljoni skatījumi tviterī, kur pat saimnieks Īlons Masks nobāl. Cilvēki sajūsmā, izsalkuši un vājprātīgi pēc jauna GTA. Es nezinu kā pašam justies. No vienas puses gribu izlekt pa mājas logu aiz prieka, no otras puses “nekas īpašs”…

“Mēs esam ļoti priecīgi paziņot, ka decembra sākumā izlaidīsim pirmo treileri nākamajai GTA sērijai,” stāsta Rocskstar Games prezidents Sems Hauzers sociālajos tīklos.

Klīst tenkas, ka treileri rādīs The Game Awards pasākumā 8. decembrī, kas ir visai iespējami, bet tanī pašā laikā Rockstar var paši noorganizēt savu pasākumu šim lielajam notikumam.

Tāpat virpuļo baumas, ka GTA 6 maksās 150 EUR. Es jau laicīgi to novietoju zem spilvena, jo nauda nāk un iet, šoreiz vēlos, lai tā neiet un paliek. Bet neticu, ka nākamais GTA maksās tik dārgi, visticamāk 70 EUR kā vairums spēļu, bet pieļauju, ka būs pieejamas dažādas versijas (edition), kas var maksāt virs 100 vai 200 EUR, ja ne vēl dārgāk.

Viennozīmīgi esmu priecīgs, ka beidzot dzims GTA 6, kuru tik ilgi esam gaidījuši. Es teiktu, pārāk ilgi, tik ilgi, ka ir iestājies vecums un vienaldzība. Desmit gadi ir daudz, un es ļoti ceru, ka šie gadi bija gaidīšanas vērti, jo videospēlei būs jāpiepūlas tikt līdzi savai lielajai, klusajai pauzei un mani pārsteigt un sajūsmināt – esmu pa šo laiku pietiekami norūdījies, vīlies, pieredzējis, ka reti kāda videospēle mani paņem ar uzviju.

Uzmet aci “Konsoles” Instagram

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Grand Theft Auto 6 nāk gaismā un es 150 EUR lieku zem spilvena”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *