Metal Gear Solid Delta: Snake Eater mani ar visām brillēm velk tuvāk ekrānam

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater rimeiks

Metal Gear Solid 3 rimeiks izskatās neticami. Divu minūšu geimplejs, kas mani “pielipina” pie ekrāna un rada smadzenēs jautājumu “vai tiešām tā spēle izskatīsies?”. Pārsteigts skatos, kā dubļi reaģē, kā krokodils skatās – es jau tagad gribu šo spēli spēlēt, bet ir tikai viens “BET”…

Izrādās, ka demonstrētais video nav ņemts no reāla spēles procesa, bet gan no spēles dzinēja. Kā zinām, tad video uz spēļu dzinēja izskatīsies krietni labāk kā sapnī nekā reāls process. Labs piemērs ir ar jaunākajiem Battlefield 2042 sezonas treileriem, jo tur rāda tādu kara haosu, tādas kustības, tādus sprādzienus un efektus, kādus mums neredzēt pie saviem televizora ekrāniem.

Jā… tas ir mārketings. Un Metal Gear Solid Delta gala rezultātā noteikti nebūs tik iespaidīgs, kā augstāk redzamajā treilerī. Taču esmu apjucis. Konami savā YouTube kanālā aprakstā atzīmē, ka “visa spēles vide ir renderēta uz Unreal Engine 5 un rādīts spēles process (in-game) reālā laikā.”

Kā tad īsti ir? Nav saprašanas. Ja tiešām MGS3 rimeiks izskatīsies tik ievērojami reālā laikā, tad es būšu bez vārdiem. Šķiet, ka no Unreal Engine 5 spiest ir vēl daudz kā.

Patlaban nav zināms, kad iznāks šis brīnums, iespējams, 7. decembrī The Game Awards 2023 dos skaidrību. Spēle būs pieejama tikai uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un datoriem.

patreon.com/konsoles iznāk jauns ekskluzīvs saturs

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *