GTA 6 treileris – neesmu stāvā sajūsmā

GTA 6 videospēle

Daudz dibenu kratīšanas, sociālie mediji un citu lietu, kas ataino pašreizējos laikus, tendences, modi un citas trakulības. Tāda būs GTA 6 kultūra un ap to vīsies videospēle…

Tas arī GTA padara interesantu. Ikviena sērija ir bijusi neierasta, smieklīga ar savu humoru, šokējoša un sava veida parodija par Ameriku. GTA 6 nav izņēmums un man saistīja redzētais. Taču teikšu godīgi, neesmu stāvā sajūsmā. Neesmu arī vīlies, bet cerēju, ka treileris būs atmiņā paliekošāks – pie tās pieies radošāk. Bet tas bija kārtējais treileris, un rādīja to, ko gribējām redzēt GTA 6 veidā, kā to dara daudzi citi. Nekā oriģināla.

Vizuāli nekas apbrīnojams, bet izskatās skaisti. Man visvairāk pārsteidza, kā izskatās cilvēki, it sevišķi, sievietes. Pludmalē var manīt, ka sievietēm ir vairākas ķermeņu formas un nelīdzinās vienai otrai.

Kad apturu video var šo to interesantu manīt, piemēram, mazu skaistu sunīti, delfīnus, sabrukušu tiltu, kas kalpo kā tramplīns un tā tālāk. Video beidzās un mani pārņēma interese, bet ne ekstāze. Tomēr, balstoties uz polygon, tad Rockstar Games spēles veidotāji saka, ka GTA 6 “pārvarēs vēl lielākas barjeras un parādīs, kas ir iespējams atvērtās pasaules tipa spēlē.”

Teikt, ka cilvēki ir traki pēc GTA 6 nav nekāds jaunums, tai skaitā arī mans prātiņš kaut kur aizsvilpojis, jo Rockstar YouTube GTA 6 spēlei jau ir vairāk kā 100 miljoni skatījumi. Tā ir uzstādījusi Ginesas pasaules rekordu, kas nepilnu 24 stundu laikā ir spējis savākt vairāk 85 miljonus skatījumu. Es nevienai videospēlei neko tādu neesmu redzējis. Ne velti Grand Theft Auto uzskata par vispopulārāko un ievērojamāko izklaides produktu pasaulē.

GTA 6 izlaidīs 2025. gadā uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S. Domāju, ka tas būs ap septembri vai oktobri. Līdz ar to, mums vēl ir jāgaida divi gadi tāpat kā bija ar GTA 5 atklāšanu.

Seko “Konsoles” YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “GTA 6 treileris – neesmu stāvā sajūsmā”

  1. Man jau liekas, ka GTA5 bija un ir augstākā virsotne. Kur nu vēl reālistiskāk, skaistāk, jaudīgāk attēlot pilsētu un mašīnas? Bet 6. daļa taču nebūs stāsta turpinājums, ko? Pavisam cits stāsts. Nu, jā, tad redzēs.

    1. GTA 6 vizuāli man visvairāk pārsteidz, kā izskatās cilvēki – neliekas, ka to ķermeņi atkārtotos. Domāju, ka GTA 6 stāsts nebūs saistīts ar citiem GTA, kaut gan dažas detaļas gan varētu krustoties. Piemēram, Tomijs Verseti. Atminos, ka GTA V atgriezās GTA IV personāžs Patriks, kas runāja par Niko.

    2. Starpība starp 5 un 6 būs astronomiska. Tīri pa mašīnām tur nebūs lielākā atšķirība, bet kā spēle kopumā, tur būs iespaidīgi uzlabojumi.
      Un saistība jau nebūs tieši starp 5 un 6, jo katra pilsēta atrodas savā Amerikas krastā. Vairāk var sagaidīt, ka GTA Online uzpeldēs kādi vecie zināmie čarakteri vai kaut kas tamlīdzīgs no vecā Vice city.

  2. Ehh, tikai šogad izgāju GTA5 uzPS5, jau pēc vairāk kā 10gadiem, kopš šī spēle ieraudzīja dienasgaismu. Laikam GTA5 ir vienīgais GTA kura story esmu izgājis, spēlējis esmu gan Sanandreas gan GTA4, bet tas jau bija sena atpakaļ un tās daļas laikam tā arī nepabeidzu jo apnika. Gadīgi sakot GTA5 izgāju tikai tāpēc ka storā par to biju samaksājis naudu, iepriekšējos GTA ko spēlēju, biju vnk lejuplādējis torentos, droši vien ja nebūtu samaksājis naudu, tad iespējams būtu tikai izmēģinājis šo spēli un neko vairāk, vēl varbūt uzrunāja vienīgi fakts ka šī spēle ir tik sasodīti populāra, jau kulta spēle, varbūt tas arī deva mazu motivāciju piespiesties un iziet līdz galam story lai arī es varētu teikt ka esmu šo spēli izgājis. Protams atkal jāsaka tā jau katra gaumes lieta, bet GTA mani nesaista vismaz ne tik ļoti lai pārsteigtu kā nebeidzams ”te ir ko darīt”. Nezinu kā to noraksturot, bet itkā ir visa tik daudz bet arī visa tik basic un tas ātri apnīk – skraidīt, vārīt podus, uzspridzināt puskvartālu, notetovēties un tā tālāk……tas likās jautri 15 gados, bet tagad ehhh. Par 6 daļu runājot, gaidu kko kas pārsteigtu vairāk kā grafiks un ainavas, kaut ko kas pavērtu iespēju darīt lietas advancētāk, ar lielāku pieeju izpausties, tā lai pie katras lietas būtu piestrādāts, nevis tikai – še tev 10 tetovējumi vai fričenes izvēlies un tā par gandrīz visu, tas vienkārši ātri apnīk, itkā ir spēlē šada iespēja, bet ko tā diži maina, ja nemaldos Trevoram vispār bija tikai kadas 3 iespējas kā savu globusu nofrizēt. Arī stāsts ceru ka būs labāks par 5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *