Aši ķeros klāt Avatar: Frontiers of Pandora apskatam

Oskars un Avatars

Kādā sniegainā dienā pie manis rokās nonāca Avatar: Frontiers of Pandora videospēles disks. Uzspīdēja silta saulīte, smaidīju kā Misters Bīns un tajā brīdī sapratu, jāsāk darboties…

Atminos, ka skolas laikos dikti runāja par Avatar, jo neviens nebija redzējis ko tik vizuāli skaistu un kinematogrāfisku. Skolotāja pat bija paņēmusi līdzi filmu un saslēdza aparatūras, lai mēs visi skolnieki to varētu noskatīties. Jāsaka, ka gandrīz aizmigu, jo filma bija gara. Ļoti gara.

Avatar otro daļu vēl neesmu skatījies, taču interese par spēli ir liela – lielāka nekā par filmu. Tādēļ esmu ziņkārīgs, cik laba būs spēles grafika, kā tas spēlēsies, kādas sajūtas radīs un vai beigu beigās patiks.

Es nu iešu. Tūliņ sākšu spēlēt Avatar: Frontiers of Pandora un ierakstīt “Uzmetam aci”, kuru plānoju publicēt šonedēļ. Pēc tam arī sekos spēles apskats.

Liels paldies LoveGame par iespēju apskatīt Avatar: Frontiers of Pandora

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Aši ķeros klāt Avatar: Frontiers of Pandora apskatam”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *