Makša Peina balss un dvēsele iet viņsaulē

Maks Peins jeb Džeimss Makefrijs

Makss Peins ir mans mīļākais videospēļu varonis. Un šo varoni atdzīvināja neviens cits kā balss aktieris Džeimss Makefrijs. Taču agru vai vēlu visam pienāk savs gals…

Max Payne 3 joprojām ir mana vismīļākā videospēle. Balss, kas piemīt Peina kungam ir vienreizēja – dziļa, spēcīga, vīrišķīga. Dž. Makefrijs ir izdarījis teicamu darbu un atstājis pasaulē varoni, kas manā sirdī mājos mūžīgi.

Diemžēl manas ausis saņēma informāciju, ka Dž. Makefrijs ir miris. Vēl pirms diviem gadiem viņu redzēju Remedy YouTube kanālā, kur atzīmēja Max Payne franšīzes 20. gada jubileju. Un tur bija viņš visā savā elementā. Neilgi pēc tā internetu pāršalca vēsts, ka Max Payne spēlei pirmajai un otrajai daļai būs rimeiks. Es uzreiz paķēru kakao krūzi un netaupīju kaklu – dzēru kā dulls aiz sajūsmas.

Kas notiks ar Maksi Peinu tālāk? Vai Dž. Makefrijs ir ierunājis balsi abos rimeikos? Vai arī nekādas izmaiņas neieviesīs jaunajās versijās un ņems tieši oriģinālo audio, tāpat kā to dara ar Metal Gear Solid Delta: Snake Eater? Vai tomēr būs cits balss aktieris, kas dos jaunu dzīvību Maksim Peinam?

Lai kā arī būtu, bez Dž. Makefrija Makss Peins nav iedomājams, jo ne tikai balss, bet arī dvēsele ir pazudusi. Tā vien liekas, ka trešā Makša daļa ir tiešām labs noslēgums un nav vajadzība pēc ceturtās. Ja nu vienīgi Rockstar un Remedy sadomā izveidot rebūtu, kas dotu otru elpu Max Payne franšīzei, mainot visu gluži kā ar Tomb Raider. Pret to man nebūtu iebildumi, bet tas vairs nebūs tas Makss Peins, kuru iepazinu.

Paldies Džeimss Makefrij, ka priecēji ar savu balsi spēlētājus un devi dzīvību Maksim Peinam.

Dusi mierā.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Makša Peina balss un dvēsele iet viņsaulē”

  1. ” I released my finger from the trigger, and then it was over. Final gunshots!”
    Bļāviens, skumīgi. Jā, vai viņš paspēja ierunāt abus rimeikus, vai nē? Tāds ir jautājums! Vai bija vajadzība?
    MP3 otru reizi izgāju uz PC ar čītiem. Arī man ir intriga, pat vēl vairāk interesē nekā GTA6 – kad būs abi rimeiki???

  2. Es arii tieshi nesen nopirku un izgaaju Max Payne 3 divas reizes(otro reizi ar chiitiem lai jautraak).Man gan bija vienalga kursh vinju bija ierunaajis jo tikko bija iespeeja taa skipoju cut scenes kaa es to parasti daru visaas speeles jo pats staasts man parasti neinteresee un iisfilminjas skatiities ir garlaiciigi un kaitina ja taas nevar skipot jo interesee tikai action nevis tuksha muldeeshana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *