Kas notiks ar “Konsoles” 2024. gadā?

Oskars un Konsoles 2024 gads

Vou! 2023. gadā esmu publicējis vairāk par 100 materiāliem, tai skaitā 65 video, 13 apskatus un citu veida darbus. Es ražīgi darbojos kā kartupeļu laukā, bet 2024. gads mani sāk biedēt…

Mani biedē 2024. gads, jo pēdējā laikā videospēles mani diži nepārsteidz. Starfield ir vilšanās un ar mocībām to piebeidzu. Spider-Man 2 kaut arī laba, bet nekā diži atmiņā paliekoša. Vēlos spēlēt videospēles, kas paņem tā, ka aizmirstu par sauli.

Red Dead Redemption II un Max Payne 3 ir vienīgās spēles, kas tiešām mani ievilka citā pasaulē, kurā pazudu. Ceru, ka Black Myth: Wukong būs vienreizēja, jo vizuāli tā izskatās ļoti labi. Un, protams, GTA 6 gaidu ar milzu interesi, kura cerams noraus jumtu manai mājai. Par remontu vēl nav jāuztraucas, jo spēle tik iznāks ap 2025. gadu.

Ja kāds domā, ka 2024. gadā viss beidzas, Oskars iztukšojis visu kakao un “Konsoles” ies pie miera… pie joda nē. Atzīšu, ka dažreiz man dzīvē trāpas grūti pārbaudījumi kā mums ikvienam. Brīžiem gribas nolaist rokas, sēdēt zemē un iegrimt sēros. Bet, lai cik dzīve grib tevi dabūt pie zemes, es vienmēr piecelšos.

2024. gads ir tikai sākums un notiks daudzas lietas. Šogad plānoju publicēt nākamās “Oskars Rambā” epizodes, taisīt tālāk videospēļu apskatus, “uzmetam aci” un citus video, kā arī rakstiskus darbus. Ir idejas, domas par jaunu veida materiāliem un “Konsoles” attīstībai, bet, jo lēnāk brauksi, jo tālāk tiksi. Darba daudz, tik jāķeras tiem klāt, nevis gaidīt, kad tās pašas īstenosies.

Paldies, mans mīļais, lasītāj, ka esi ar mani kopā visus šos 13 gadus, jo pirmo reizi sāku publicēt savus darbus “Konsolēs” 2012. gadā – mans pirmais darbs bija Max Payne 3 apskats. Es vēlu tev un maniem lielākajiem Patreon atbalstītājiem laimīgu un ražīgu 2024. gadu! Nekad nenokar degunu!

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *