Es skribilē Dragon’s Dogma 2 savā spēlēšanas sarakstā

Drogans Dogma 2 spēle

Dragon’s Dogma 2… pirmo reizi ausis dzird šo spēles nosaukumu. Bet, redzot, kā tavs cīkstonis rāpas pa milzeņa ķermeni un tiecas līdz galvai, lai tam ar visu spēku durt ar zobenu izskatās iespaidīgi…

Spēle mani aši uzrunāja. Neesmu redzējis cīņas mehāniku, ka jārāpo pa milzeņa ķermeni, jāturas un jāsit. Līdzīgi ir God of War: Ragnarok, ka tiec augšā uz muguras vienam nelaimīgajam un tad Kratos slāna viņu ar savām dūrēm. Taču viņam nav jārāpo, bet gan vienkārši uzlec.

Mani arī saista Dragon’s Dogma 2 grafika. Skaists apgaismojums. Dabiska zāle, koki un krūmi. Varonīga mūzika. Interesantas animācijas, kur vienā stāvā nogāzē varonis slīd. Ievainots rāpo pa zemi. Brīdī, kad jācīnās pret kaut kādu melnu mošķi, cīkstonis lido pa gaisu, teju vai nokrītot no kalna. Izskatās pēc jautras spēles.

Jebkurā gadījumā redzētais mani ieinteresēja un šķiet kas aizraujošs. Nemelošu, ka pēdējā laikā man spēles liek vilties, jo viss sāk šķist viens un tas pats. Pat Avatar: Frontiers of Pandora, kaut arī neliecina par Far Cry kopiju, teritorijas iekarošanas stils ir tāds, ko esmu darījis vairākas reizes citās spēlēs un mani garlaiko līdz nāvei.

Kaut arī mani nesaista maģijas, Demon’s Souls, kas ir pilna ar tām, mani riktīgi paķēra, pasakoties dziļajai atmosfērai, un izbaudīju ik sekundi. Arī Dragon’s Dogma 2 man asociējas ar Demon’s Souls. Ceru, ka video redzētais un sajūtas, ko tas rada, būs arī pilnajā spēlē, kad tai uzmetīšu aci 22. martā. Tā ir relīzes diena. Spēle būs pieejama uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un datoriem.

Seko “Konsoles” YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Es skribilē Dragon’s Dogma 2 savā spēlēšanas sarakstā”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *