Xbox prezentē savu “Uncharted” jeb Indiana Džonss

Indiana Džonss videospēle

Kamēr Neitans Dreiks no Uncharted ir aizgājis pelnītā atpūtā, tikmēr Indiana Džonss velk galvā cepuri un ir gatavs piedzīvojumiem Xbox pasaulē…

Video redzētais mani pārsteidz. Negaidīju, ka spēle būs pirmajā personā. Kā saka spēles dizaina direktors Jens Andersons, tad “pirmā persona ļaus pētīt un piedzīvot pasauli vēl dziļāk, patiesi iejūtoties Indiana ādā.” Sākumā šķita savādi, jo man ļoti patīk, ka šāda veida spēles spēlējas trešajā personā, piemēram, Tomb Raider. Bet beigu beigās jāsaka, ka nav slikti.

Geimplejs izskatās salīdzinoši solīds. Patīk veids, kā ar pātagu var pieveikt pretiniekus un atvairīt lodes. Liekas, ka tuvcīņa būs tīri laba, jo parasti pirmajā personā tās neizskatās iespaidīgas.

Vienīgi, kas mani nepārliecina, ir sejas mīmika. Tās nešķiet līdz galam dabiskas, bet neveiklas. Tāpat mutes kustības plūstoši nesakrīt ar sakāmo. Citiem vārdiem seju kustības neliekas perfektas. Bet vairāk taps skaidrs šogad, kad plāno Indiana Jones and The Great Circle izdot uz Xbox Series X|S un datoriem.

Nenoliedzami, ka Xbox Indiana Džonss spēle piesaistīs Unchared fanus, tai skaitā mani, jo ir pagājis teju vai septiņi gadi un no jauna Uncharted ne miņas. Indiana Džonss piemīt līdzīga aura, kur varonis atklāj vēsturiskas mistērijas un iejaukti dārgumi. Esmu ieinteresēts. Gaidu, kad šī spēle ieraudzīs spožo dienas gaismu.

Seko “Konsoles” YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *