Vai Senua’s Saga: Hellblade 2 liks “kūpēt” Xbox Series X?

Senua Saga HellBlade 2 murgs

Tā vien šķiet, ka Senua’s Saga: Hellblade 2 ir Xbox Series X sirds un spēks, kas demonstrēs, ko patiesi konsole spēj. Vizuāli tā tiešām izskatās apbrīnojami. Tik rodas šaubas, vai spēles process būs tādā pašā līmenī…

Ja godīgi, grūti pateikt, kas šajā spēlē ir reāls geimplejs, jo viss liekas kā filma. Kad pārvietojas galvenā varone Senua, kamera svārstās. Viss šķiet dziļš un kinematogrāfisks.

Spēle mani visvairāk uzrunā ar cīņas ainām. Tās šķiet ļoti reālistiskas un ticamas. “Kaušanās būs citādāka nekā pirmajā daļā. Tā būs ļoti brutāla,” stāsta spēles VFX direktors Marks Sleiters.

Liela uzmanība ir vērsta arī skaņām. Šoreiz Hellblade 2 izmantos binaurālo audio (trīsdimensionāla skaņa), kas radīs telpiskākas sajūtas, kad ap Senua “klīst” balsis. “Šajā spēlē ar telpisko skaņas tehnoloģiju un citām ekstrām gan mūzika, gan cita veida skaņas būs binaurālas. Visas skaņas apņems tevi un tā ir skaista pieredze,” skaidro spēles audio direktors Deivids Garsia.

Brīžiem, kad video redzu spēles grafiku, pārņem sajūta, vai Xbox Series X to spēs viegli pavilkt. Un ja spēs, lielais ventilators noteikti griezīsies straujāk un spēcīgāk, lai konsole nepārkastu. Ne velti Ninja Theory atzīmē, ka ar Senua’s Saga: Hellblade 2 nevēlas izveidot tikai lielisku spēli, kuru spēlēt, bet arī radīt tehnoloģiju, kas mainītu videospēles.

Hellblade 2 iznāks uz Xbox Series X|S un datoriem 21. maijā.

Seko “Konsoles” YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Vai Senua’s Saga: Hellblade 2 liks “kūpēt” Xbox Series X?”

  1. Es pārdevu savu PS5 lai nopirktu Xbox Series S. Xbox būs mana pirmā konsole dzīvē un ticu pēc visa redzētā un dzirdētā ka XSS būs labāks par PS5. Tad jau skatīšos kādas būs man izjūtas geimojot pie XSS, bet pēc visa pagaidām spriežot, viņa ir interesantāka Next gen konsole par PS5

    1. Pārdot PS5 un nopirkt uz pusi lētāku konsoli un teikt ka tā ir labāka? Jebkura spēle grafiski izskatās sliktāk uz SERIES S. Saprastu, ja nopirktu Series X. Nu varbūt tu spēlē uz 1080p monitora, tad protams, no PS5, SX nav jēgas. Un ar ko konsole var būt interesanta?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *