Uzmetam aci: Tekken 8 – pēc 20 gadiem

Tekken 8 kaušanās spēle

Es pēdējo reizi riktīgi Tekken (ceturto daļu) zipāju 2002. gadā. Spēlēju kopā ar draugiem, kaimiņiem un pat ar tēti – labāk detaļās neieslīgt… Mani pārņem nostaļģija, jo mans cīkstonis Džins Kazama ir atgriezies. Bez tam mana pēdējā cīņa ir episka…

Tekken 8 iznāca pavisam nesen 26. janvārī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un datoriem. Pieejama arī demo versija uz iepriekš minētajām platformām, kur spēli var iemēģināt par brīvu. Varu tikai ieteikt, jo kopumā tas atstāja man labu iespaidu.

Seko “Konsoles” YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Uzmetam aci: Tekken 8 – pēc 20 gadiem”

  1. Ja vēlies kaušanās spēli bez pārdabiskajām spējām spējām, pamēģini UFC 4 🙂 Knockout mode pat atgādina klasiskās kaušanās videospēles. (piektajā daļā arī gan jau ir, tik to neesmu spēlējis) Ar draugiem taisam fight nightus un šis labi aiziet

    Par jauno tekken runājot, man patīk. Pilnīgi pirksti saniezējās paķert, kad izspēlēju demo 😀

    1. Es ļoti gaidu kādu boksa spēli. Savulaik aizrāvos ar Fight Night Champion. Interesanta šķiet boksa spēle Undisputed, kas pašlaik ir agrīnā izstrādes stadijā uz Steam. Ceru, ka drīzumā iznāks pilnā versija un būs pieejama arī uz konsolēm.

  2. Tekken 8 ir doma pirkt bet ne jau pa 70£.Kaut kad uz atlaideem pa 50£ vareetu panjemt.Demo gan labs.Ielaadeeju tikliidz bija pieejams.Vairaak gan interesee reaalas kaushanaas speeles jo man jau ir UFC 5 un tagad gaidu jauno WWE 2K24.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *