Metro Awakening slaucīs putekļus no mana PSVR2

Metro Awakening VR spēle

Pēdējā laikā es reti ņemu rokā PlayStation VR2. Tas stāv uz koka galda un apklāts ar centimetru biezu putekļu kārtu. Nav spēles, ko spēlēt, vismaz neredzu neko vērtīgu. Taču Metro Awakening var glābt situāciju…

PSVR2 spēles ir iespaidīgas brīžos, kad atrodos šaurās telpās un koridoros. Tad neapšaubāmi šķiet, ka tur reāli esmu. To lieliski demonstrē Resident Evil Village VR demo. Kad nonāku tumšā ūķī un redzu sev priekšā priekšmetus kā galdu, pudeles, krēslus un citas lietas, ir ļoti reālistiski.

Pēc video var noprast, kā arī Metro Awakening VR radīs spēcīgu klātesamības sajūtu un būs sasodīti neomulīga un ticama, jo visapkārt valda tumsa, spīguļo gaismas nelielās telpās. Uh, un tā neglītā radība, kas lec sejā.

Grafika izskatās jau vērienīga, bet realitātē tā noteikti virtuālās realitātes brillēs būs neskaidrāka, miglaināka. To esmu labi novērojis, kad nonāku plašā vietā, kur var pārredzēt spēles pasauli, piemēram, Horizon Call of the Mountain. Var just, ka apvārsnis ir dūmakains un prasītos asākas tekstūras. Bet tā ir ar visām VR spēlēm, ko esmu spēlējis.

Jebkurā gadījumā, Metro Awakening redzētais ir mani ieinteresējis. Es ļoti ceru, ka varēs vairāk mijiedarboties ar spēles vidi, aiztikt, rotaļāties un paņemt rokās daudzas lietas, citiem vārdiem, darīt, kustēties vairāk, nevis tikai pārvietoties, šaut un tas arī viss. Dažām VR spēlēm ar to ir problēma un ceru, ka tā nebūs ar šo videospēli.

Metro Awakening iznāks kaut kad 2024. gadā ekskluzīvi uz PlayStation VR2.

Atbalsti “Konsoles” Patreon

Latvijas videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *