Apskats: Helldivers 2 – jautrība sit augstu vilni

Helldivers 2 apskats, citplanētieši, planētas

Sākumā domāju, vai tas ir viss, ko Helldivers 2 piedāvā? Bet tiklīdz atvēru citas grūtības pakāpes, un pašu grūtāko – Helldive, man spēle iepatikās vēl vairāk…

Videospēli apskatam nodrošina “PlayStation Latvija”

Izrādās, ka tad mošķu skaits kļūst lielāks, nāk pretī vēl spēcīgāki, bīstamāki pretinieki, lielie bari veidojas un pat uzrodas gigantiski citplanētieši. Tad valda tāds haoss un juceklis, kad dažreiz šķiet, ka tas ir neiespējami. Kā viņus visus var apvākt?

Helldivers 2 atšķiras no citām spēlēm ar to, ka tai ir iekļauta interesanta mehānika. Ir jāspiež attiecīgas pogas, lai no gaisa izsauktu speciālu automātu, granātmetēju, munīciju, artilēriju, raķeti, robotu, komandas biedrus, ja tie ir nomiruši un citus brīnumus. Tas viss jādara reālā laikā un man patīk šis process.

Katru reizi, kad sākas spēle es jūtos kā varonis

Nogalināt milzīgas būtnes, tankus un citus bīstamus pretiniekus, vai, kad bars skrien man virsū var ar letāliem ieročiem no gaisa. Mans viens no iecienītākajiem ir Eagle 500kg Bomb, kas rada lielu žilbinošu sprādzienu vai arī Eagle Napalm Strike, kur raķetes aiz sevis atstāj uguni un apkārtne deg liesmās. Var dzirdēt, kā lidmašīna aizlido garām un izmet šīs bumbas. Vēl iespaidīgāk tas viss izskatās, ka vienlaikus to vēl paspēj izdarīt mani sabiedrotie, tad ir vērienīgs skats, kur visapkārt sprāgst un šķīst ļaunās radības.

Tāpat uzdevumu izpilde ir interesanta. Jāpieiet pie paneļa, jāievada pogas, jāatrisina mīkla, kaut kas jāaktivizē, jāatrod, jāsavieno un tā tālāk. Kad darbs padarīts, jāskrien uz konkrētu punktu, jānosargā tas attiecīgā laikā un jāgaida lidaparāts, lai veiksmīgi pazustu no planētas. Lielu lomu spēlē komandas sadarbība, kaut gan dažreiz arī pats varu izdarīt lietas, ja parējie kaut ko nejēdz.

Man patīk spēlēt trešās personas šaušanas spēles un Helldivers 2 nav izņēmums. Tā spēlējas un vadās labi. Patīk brīžiem lekt kā Max Payne spēlēs un nokrist guļus zemē. Šaujamieroču skaņas ir salīdzinoši solīdas un pati šaušana ir laba un ērta, bet tas nav nekas svaigs vai neredzēts.

Smilšu vētra

Helldivers 2 kopumā nav vizuāls šedevrs. Kosmosa kuģis izskatās tāds izplūdis. Uz klāja cilvēki atveidoti nepārliecinoši. Taču planētas gan mēdz būt skaistas un iespaidīgas. Brīžiem ir tāda migla, dūmi, smilšu vētra, ka knapi var ko redzēt, un kad gaismas stari laužas cauri, izskatās elpu aizraujoši. Tas arī piedod lielāku izaicinājumu un satraukumu cīnīties pret pretiniekiem, jo neko nevar skaidri saredzēt. Tādēļ Helldivers 2 grafika, kaut arī nav perfekta, ir teicama un brīžiem visnotaļ acīm tīkami.

Jāatzīmē, ka Helldivers 2 tiešām ir jautra un aizraujoša spēle, it sevišķi, ja spēlē kopā ar saviem draugiem. Man bija vairāki gadījumi, kad no dīvāna piecēlos kājās un aiz priekiem gavilēju, jo veiksmīgi nokļuva lidaparātā, lai tiktu atpakaļ uz savu kuģi. Vai arī vēroju savu pēdējo palikušo komandas biedru, kas tikai palīdzību varēs izsaukt pēc minūtes, vai arī to vispār nevar izdarīt. Un tad viņš viens pats skrien, šauj un izmisīgi lēkā, citplanētiešu bars viņu aplenc, laužas tiem cauri, bet piepeši mistiskā kārtā tiek prom un izdzīvo.

Helldivers 2 ir jautra un aizraujoša spēle, it sevišķi, ja spēlē kopā ar draugiem

Nav ko diži sliktu teikt par šo videospēli. Tikai kādas divas reizes mani izmeta no spēles interneta savienojuma dēļ, bet viss pārējais strādā kā nākas. Es spēlēju uz Quality, nevis Performance grafikas režīmu un kadru skaitu kritumu neesmu izjutis. Spēlē nekas neraustās un gļuki atmiņā nav iespiedušies.

Planēta

Acīmredzami, ka Helldivers 2 vēl pilnveidos un attīstīs ar saturu. Tai noteikti ir gaidāma laba nākotne un jācer, ka viss būs vēl labāk. Gribētos, lai atvērtu jaunas planētas, kas krasāk atšķirtos viens no otra, jo tie, lai arī krāsas, noformējums ir citādāks, izkārtojums un forma līdzinās cits citai. Gribētos vairāk pretinieku dažādību, jo pagaidām esmu cīnījies tikai pret konkrēta izskata citplanētiešiem un robotiem. Jebkurā gadījumā, Helldivers 2 ir laba, aizraujoša kooperatīvā spēle, kuru varu ieteikt ikvienam, kam saista jautrība.

Pievienojies mums Patreon

Seko “Konsoles YouTube

Helldivers 2

8

Helldivers 2 ir jautra videospēle. Tā piedāvā aizraujošus momentus, ka aizraujas elpa un var labi pavadīt laiku ar draugiem vai citiem spēlētājiem. Ļoti laba trešās personas šaušanas spēle. Vienīgi gribētos, lai pretinieku veidi būtu vairāki, ne tikai divi - citplanētieši un roboti.

8.0/10

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Apskats: Helldivers 2 – jautrība sit augstu vilni”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *