GTA 6 trieksies pa pasauli 2025. gada beigās

Grand Theft Auto 6

“Mēs esam pārliecināti, ka GTA 6 izdosim 2025. gada beigās,” stāsta Take-Two vadītājs Strauss Zelniks…

Sākumā vīdēja baumas, ka GTA 6 iznāks 2026. gadā, taču Strauss liek noprast, ka uztraukumam nav pamata un spēli sagaidīsim nākamgad.

Rockstar Games spēles parasti arī izdod oktobra mēnešos, piemēram, Red Dead Redemption II 26. oktobrī un GTA 5 17. septembrī. Tādēļ GTA 6 varam sagaidīt ap šo laiku, tomēr, nekas nav iekalts akmenī, jo itin bieži spēles relīzes arī pārceļ. Piemēram, GTA 5 plānoja izdot 2013. gada pavasarī, bet tas notika četrus mēnešus vēlāk septembrī.

GTA 6 izlaidīs uz PlayStation 5 un Xbox Series X|S konsolēm. Nepamet sajūta, ka jaunākais Grand Theft Auto dienas gaismu ieraudzīs arī uz PlayStation 6 un nākamo Xbox, jo balstoties uz noplūdušās informācijas saistībā ar Microsoft un FTC tiesas prāvu, nākamās paaudzes konsoles plāno izdot 2028. gadā.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “GTA 6 trieksies pa pasauli 2025. gada beigās”

  1. Nezinu kādēļ, bet man ir nojauta, ka ap Summer Game Fest laiku (7. jūnijs), ja ne otro treileri, tad kādas bildes, ņemot vērā, ka Rockstar mājas lapā kaut kas tur samisējās.

    Bet varbūt arī The Game Awards… Ej nu sazin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *