Uzmetam aci: Senua’s Saga: Hellblade II – Xbox Series X patiesā jauda?

Hellblade 2

Viena no iespaidīgākajām Xbox Series X|S videospēlēm ir klāt. Tiešām, ir brīži, kad liekas, ka redzu ekrānā īstu cilvēku, bet šaubos, vai spēle kopumā piedāvā kaut ko nebijušu…

Grafika neliek vilties. Es to neapšaubu, ja nu vienīgi, vai tā ir vizuāli spēcīgāka par Horizon: Forbidden West

Tuvcīņa ir laba. To var izjust. Kaujas ir salīdzinoši aizraujošas, bet nepamet sajūtu, ka ir ņemts no The Last of Us Part II un Uncharted 4: A Thief’s End, kur bosu cīņas ir stipri līdzīgs Hellblade 2 kaujas procesam – kamera novietojums, kaušanās mehānika.

Video laikā vairākas reizes apklusu un mēģinu ieiet spēlē. Mēģinu to saprast, jo skaņas interesanti spēlējas ar manām ausīm. Vienubrīd apmaldījos. Un arī pavicināju zobenu pret pretiniekiem. Šķiet, ka pēdējais bija kaut kāds pirmais boss.

Senua’s Saga: Hellblade II iznāca 21. maijā uz Xbox Series X|S un datoriem.

Paldies maniem lielākajiem atbalstītājiem PatreonArvim, Jānim un Sandim.

Videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Uzmetam aci: Senua’s Saga: Hellblade II – Xbox Series X patiesā jauda?”

  1. Esmu jau nospēlējis kādas trīs stundas, un jāsaka, ka Hellblade 2 vizuāli patīkami pārsteidz uz Xbox Series X.

    1. Uz Series S arī, bet grūti teikt kā grafika izskatās salīdzinot uz abām Series konsolēm. Tagad taisos veikt apgreidu uz Series X, bet vēl neesmu pārliecināts pa 100 punktiem vai Series X būs labāks par Series S

      1. Tas jau atkarīgs uz kāda monitora/TV spēlē.
        Teikt, ka 4k nezin vai būs labāks par 1440p liekas dīvaini. Ja vien nespēlē uz 1440p monitora. Bet kopumā Series S ir daudz vājāka konsole, un tur nav divu somu, kur kopumā bilde ir labāka bāzē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *