Uzmetam aci: Still Wakes the Deep – esmu pārsteigts

Ūdens

Nekad mūžā neesmu dzirdējis par Still Wakes the Deep videospēli. Neviens, pat ne mans kaimiņš, par to nav ieminējies. Tā nu sanāca, ka Xbox pasaulē klejojot, uzgāju šo brīnumu, kam nedevu cerības. Tā laikam notiek, kad vismazāk to gaida…

Pirmais, kas iekrīt ir vizuālais noformējums. Tai piemīt īpatnējs stils, kas man ļoti saista. Spēle darbojas uz Unreal Engine 5 spēļu dzinēja, un to var labi manīt, jo apgaismojums, krāsas, it sevišķi, kad skatos pa logu kā ārā līst šķiet tik reāli.

Stāsts arī mani paņēma ar emocionālu muzikālo pavadījumu, kur galveno varoni mājās gaida sieva un bērns. Tas uzreiz man radīja saikni un pat rūpes par manu vadīto cilvēku. Tādēļ ir interese turpināt un uzzināt, kā tālāk vēstījums attīstīsies.

Pēc nospēlētas stundas grūti pateikt, kas man šajā spēlē nepatīk. Jāpaspēlē ilgāk, jo gribu saprast, vai te vispār var kādu novākt un šaut ar kādu ieroci. Kopumā iespaids ir labs un negaidīju, ka Still Wakes the Deep, par kuru vispār neesmu dzirdējis, būs tik kvalitatīva.

Still Wakes the Deep iznāca 18. jūnijā uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un datoriem.

Paldies maniem lielākajiem atbalstītājiem PatreonArvim, Jānim un Sandim.

Videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *